Путін зажадав капітуляції України від імені Януковича (відео)

17:17 21 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Російська державна агенція поширює в понеділок «його» вимоги відвести всі Збройні Сили України до місць постійної дислокації й провести референдуми про подрібнення нашої країни на наступні об'єкти анексії.

Російська державна інформагенція «ИТАР-ТАСС» поширила сьогодні, 21 квітня, чергову «заяву Януковича», не датуючи її при цьому й не вказуючи те, де ж вона була зроблена. А у ній від України вимагаються: відведення всіх її Збройних Сили до місць постійної дислокації, «діалог з населенням східних регіонів» і проведення референдумів – про федералізацію нашої країни й щодо президентської або парламентської форми влади.

За підсумками другого з цих референдумів Янукович зажадав «провести конституційну реформу». Як бачимо, поширене російською державною інформаційною агенцією від його імені нічим не відрізняється від вимог Путіна та міністра закордонних справ Росії Сєргєя Лаврова.

Однак після того, як Росія вже поглинула кримську автономію, вимоги Кремля, аби Україна подрібнилася на ще 25 аналогів, є, по суті вимогами капітуляції нашої країни. Але оскільки, як повідомляв «Щоденний Львів», 69,8% опитаних жителів південного сходу України вже не визнають Януковича президентом нашої держави, то вимоги від його імені – уже явний анахронізм. Утім, як повідомляв «Щоденний Львів», й за федералізацію України – лише 24,8% опитаних жителів її південного сходу, але Кремль не втомлюється нав'язувати нашій Україні думку лише чверті її громадян.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу