Путін зажадав капітуляції України від імені Януковича (відео)

17:17 21 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Російська державна агенція поширює в понеділок «його» вимоги відвести всі Збройні Сили України до місць постійної дислокації й провести референдуми про подрібнення нашої країни на наступні об'єкти анексії.

Російська державна інформагенція «ИТАР-ТАСС» поширила сьогодні, 21 квітня, чергову «заяву Януковича», не датуючи її при цьому й не вказуючи те, де ж вона була зроблена. А у ній від України вимагаються: відведення всіх її Збройних Сили до місць постійної дислокації, «діалог з населенням східних регіонів» і проведення референдумів – про федералізацію нашої країни й щодо президентської або парламентської форми влади.

За підсумками другого з цих референдумів Янукович зажадав «провести конституційну реформу». Як бачимо, поширене російською державною інформаційною агенцією від його імені нічим не відрізняється від вимог Путіна та міністра закордонних справ Росії Сєргєя Лаврова.

Однак після того, як Росія вже поглинула кримську автономію, вимоги Кремля, аби Україна подрібнилася на ще 25 аналогів, є, по суті вимогами капітуляції нашої країни. Але оскільки, як повідомляв «Щоденний Львів», 69,8% опитаних жителів південного сходу України вже не визнають Януковича президентом нашої держави, то вимоги від його імені – уже явний анахронізм. Утім, як повідомляв «Щоденний Львів», й за федералізацію України – лише 24,8% опитаних жителів її південного сходу, але Кремль не втомлюється нав'язувати нашій Україні думку лише чверті її громадян.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу