Путін заявив, що Росія, яка нацькувала диверсантів на схід України, нібито «не є стороною в цьому конфлікті» (відео)

20:24 24 червня 2014 р.


Фото: Espreso.tv

Президент РФ заявив у вівторок у Відні: «Кремль не висував і не може висувати жодних умов для переговорів з офіційним Києвом та південним сходом України».

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 24 червня, в повідомленні «Росія не висувала Києву умов для переговорів, оскільки вона не є стороною конфлікту, – В.Путін»:

«Сьогодні у Відні президент Росії Володимир Путін заявив, що Кремль не висував і не може висувати жодних умов для переговорів з офіційним Києвом та південним сходом України, оскільки він не є стороною конфлікту, повідомляє УНН з посиланням на ІТАР-ТАСС. «Ми жодних попередніх умов в ході переговорів між київською владою і сходом України не висуваємо, насамперед тому, що Росія не є стороною в цьому конфлікті», – заявив глава російської держави.

Він розповів про своє бачення причини конфлікту на Донбасі. «На Україні стався антидержавний збройний переворот, частина країни це підтримала, а частина – ні. В центрі країни і на заході люди взялися за зброю, люди на сході сказали - якщо там можна взятися за зброю, чому нам не можна? І вони теж почали брати зброю, щоб забезпечувати свої інтереси. Тепер їм кажуть – роззброюватися, вони говорять – ні, нехай спочатку роззброяться ті, хто спочатку захопив зброю», – зазначив В. Путін.

Він переконаний, що вихід із ситуації потрібно шукати шляхом переговорів. «Це постійний кругообіг проблеми. Потрібно це коло розірвати, безумовно, зробити це можна, от тільки як? Почавши переговори по суті. Тоді будуть забезпечені інтереси всіх людей, які проживають в країні», – упевнений Путін».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу