Путін заговорив у листі-відповіді Президенту України про принципи гуманізму щодо Надії Савченко

12:50 7 березня 2015 р.


Фото: vk.me

Петро Порошенко повідомив: «Я надіслав йому листа, щоб негайно звільнити її. В листі-відповіді зазначалося, що фінальне рішення щодо Надії «буде базуватися на правових нормах і принципах гуманізму».

У прес-службі Президента України повідомили вчора, 6 березня, ввечері:

«Президент України Петро Порошенко провів зустріч із заступником Державного Секретаря США Ентоні Блінкеном, який перебуває з візитом в Україні. Президент поінформував про поточну ситуацію на Донбасі та виконання Україною зобов’язань, досягнутих в Мінську.

Президент наголосив на небажанні та неготовності іншої сторони у відведенні важкого озброєння під контролем спостережної місії ОБСЄ. Особливе занепокоєння Президент висловив тим фактом, що попри домовленості щодо звільнення усіх заручників, інша сторона ігнорує цю позиції.

Глава держави наголосив, що найбільш небезпечно ситуація розвивається навколо української льотчиці Надії Савченко, яку незаконно захопили на території України і нелегально перевезли до Росії. Президент Порошенко повідомив також, що він звертався до Путіна з проханням направити українських лікарів, щоб вони отримали можливість оглянути Надію та дати свої рекомендації щодо лікування та медичної допомоги: «Я надіслав йому листа, щоб негайно звільнити її».

За його словами, в листі-відповіді зазначалося, що фінальне рішення щодо Надії «буде базуватися на правових нормах і принципах гуманізму», Президент також висловив переконання у необхідності продовження активних дій для звільнення Надії Савченко.

Під час зустрічі Президент України висловив задоволення рівнем координації і взаємодії між Сполученими Штатами Америки і Європейським Союзом в питанні щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі, і наголосив на необхідності посилення обороноздатності України. Сторони обговорили також економічну співпрацю між Україною та США. Президент України висловив сподівання на позитивні новини щодо надання макрофінансової допомоги Україні з боку МФВ і поінформував співрозмовника про останні рішучі дії в законодавчій сфері, спрямовані на стабілізацію валютної курсової політики та покращення роботи банківського сектора України.

Заступник Державного Секретаря США від імені керівництва його країни висловив захоплення діями Президента України та мужністю українського народу в протидії агресії, а також наголосив на необхідності подальшої більш тісної координації дій щодо імплементації Мінських домовленостей і контролю за їх виконанням. Ентоні Блінкен наголосив, що подальші санкції щодо Російської Федерації та їх рівень прямо залежить від дотримання та виконання Мінських домовленостей.

Заступник Державного секретаря також поінформував українського Президента про тісну координацію США з Європейським Союзом щодо спільної політики в питанні мирного врегулювання ситуації на Донбасі та щодо Російської Федерації. В зустрічі, крім представників Державного департаменту США, делегацію якого очолював Ентоні Блінкен, взяли участь Міністр закордонних справ Павло Клімкін та Заступник Глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий».

Про це повідомляється на сайті Офційного інтернет-представництва Президента України.

dailylviv.com

До теми

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу