Путін визнає лише «обмежений» вплив на своїх терористів на сході України

16:24 6 червня 2014 р.


Фото: mk.ru

Але водночас президент РФ стверджував у п’ятницю, що він, за його словами, «був проти проведення референдуму про незалежність Луганської та Донецької областей від Києва».

«Українська правда» інформує сьогодні, 6 червня, в повідомленні «Путін зізнався Олланду, що «має вплив» на сепаратистів в Україні»:

«Президент РФ Владімір Путін у розмові з президентом Франції Франсуа Олландом 5 червня визнав, що має вплив на сепаратистів в Україні. Про це повідомив телерадіокомпанії «RTL» в п'ятницю, 6 червня, міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус, який був присутній на цій зустрічі, передає «Deutsche Welle».

Франсуа Олланд відзначив на зустрічі з Путіним необхідність перемир'я в Україні. У свою чергу, Путін визнав, що, можливо, має деякий вплив на проросійських сепаратистів.

«При цьому Путін наголосив, що цей вплив обмежений», – додав глава французького МЗС.

Крім того, Путін заявив, що був проти проведення референдуму про незалежність Луганської та Донецької областей від Києва, однак такий плебісцит відбувся. За його словами, Олланд і Путін обговорили також тему поставок російського газу на Україну. 

Фабіус наголосив, що обидва президенти спілкувалися «дуже відкрито». Як відомо, Кремль продовжує заперечувати присутність російських військових, інструкторів і бойовиків на південному сході України.

Нагадаємо, 17 квітня Володимир Путін вперше публічно визнав, що «зелені чоловічки» в Криму – це російські військові, хоча до цього вперто заперечував цей факт . Про це він сказав під час прямої лінії. Так, йому було поставлено питання, хто ж були насправді «зелені чоловічки».

«У розмовах з іноземними колегами я і не приховував, що наша задача полягала в тому, щоб забезпечити вільне волевиявлення кримчан. Тому ми повинні були вжити необхідних заходів, щоб події не розвивалися так, як вони сьогодні розвиваються в південно-східній частині України», – сказав Путін». 

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу