Путін виділив на переоснащення підприємств оборонно-промислового комплексу Росії 3 трлн. рублів

10:05 28 листопада 2014 р.


Фото: smoliarm.livejournal.com

Президент Росії провів нараду в Сочі, на якому обговорювалися питання переоснащення ОПК до 2020 року «без всяких посилань на обставини».

Президент Росії Путін провів нараду в Сочі, на якому обговорювалися питання випереджаючого переоснащення підприємств ОПК на суму 3 трлн рублів. Путін підкреслив, що на виділені кошти підприємствам ОПК необхідно в найкоротші терміни переладнатись на імпортозаміщення агрегатів і вузлів для озброєння військової техніки. «Наша продукція повинна бути і за якістю, і за ціною краще, аніж у іноземних виробників», – заявив Путін.

За словами Путіна, гроші повинні використовуватись для розвитку нових технологій подвійного призначення, які можна застосувати в ОПК. Путін підкреслив, що план розвитку повинен бути реалізований до 2020 року без всяких «посилань на обставини».

Про це повідомляється сьогодні, 28 листопада, на сайті київського інтернет-видання «Dt.ua» з посиланням на російську газету «Известия».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу