«Путін усвідомлює неоднозначні наслідки інтервенції Росії в Україну», – держдумець

17:38 14 травня 2014 р.


Фото: AFP

Про це заявив у середу депутат нижньої палати парламенту РФ Ілля Пономарьов.

Депутат нижньої палати парламенту – Держдуми – Ілля Пономарьов висловив сьогодні, 14 травня, в коментарі інформаційній агенції «Укрінформ» думку, що Росія зараз не розглядає можливість введення своїх збройних сил на територію України, оскільки усвідомлює, що наслідки можуть бути неоднозначними. Дослівно ж він сказав: «Я вважаю, що пряма воєнна інтервенція на територію України зараз – це не найбільш імовірний сценарій розвитку подій. Звісно, виключати його не можна, але мені не здається, що на цю тему є якесь прийняте рішення, яке виконуватиметься. Адже важливі ж наслідки. Мені здається, російське керівництво усвідомлює, що наслідки в цьому випадку абсолютно неоднозначні».

Водночас, на думку Пономарьова, ситуацію в Україні частково загострює проведення антитерористичної операції на сході країни й це певною мірою збільшує імовірність реакції Росії у воєнному плані. Держдумець вважає: «Факт проведення антитерористичної операції на сході України збільшує імовірність введення військ. Я вважаю, що уряд України робить велику помилку з цією антитерористичною операцією. Тому що те, як вона проводиться, тільки збільшує напруження з місцевим населенням, і я не думаю, що вона може привести до якихось конкретних позитивних результатів».

Водночас російський парламентарій стверджує, що у нього немає свідчень того, що Росія найближчим часом має намір ввести свої війська на територію України, незважаючи на те, що для цього, на його думку, є як юридичні, так і технічні можливості. За його словами, люди, які заявляють про такий варіант розвитку подій, не володіють інформацією, на підставі якої можна говорити про такий сценарій.

Пономарьов наголосив: «Я вважаю, що люди, які про це кажуть, не володіють жодною інформацією, – це чистої води певний піар, бажання про себе нагадати. Це не має нічого спільного з реальним станом справ. Одна справа, якби це була інформація від людини хоча б на рівні заступника голови президентської адміністрації (хоча я думаю, що і на цьому рівні немає точної інформації, але хоча б є загальне відчуття щодо того, куди справа йде). А інша справа, коли це йде від людей, які явно є маргінальною опозицією, які ні з ким не спілкуються і не мають такої можливості».

Відтак«Укрінформ» нагадує заяву екс-депутат Держдуми РФ, керівника партії «Західний вибір» Константіна Борового, що Росія за підтримки Білорусі розпочне «миротворчу операцію в східній частині України» ще до виборів Президента України 25 травня. Дослівно ж він сказав: «Якщо президент Росії поки що не відреагував на прохання «Донецької народної республіки» внести її до складу Російської Федерації, це не означає, що він відмовляється від Донбасу. Навпаки, я не маю жодного сумніву, що до виборів 25 травня Російська Федерація вдасться до воєнних дій і називатиме їх «миротворчою операцією на сході української держави». До речі, в «операції» братиме участь і Білорусь. Олександр Лукашенко зовсім недавно досить відверто на це натякнув».

Як повідомляв «Щоденний Львів», глава МЗС Росії заперечив сьогодні намір її керівництва нацькувати війська на Україну.

dailylviv.com

До теми

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у спробі фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу