Путін, схоже, збирається нацькувати на Донбас українські літаки, захоплені росіянами в Криму (відео)

15:01 7 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Це випливає зі заяви так званого «міністра оборони ЛНР», що у нього скоро з'явиться своя авіація.


Відео: «Телеканал новин «24»

Інтернет-видання «Українська правда» інформує сьогодні, 7 липня, в повідомленні «Луганські бойовики готують підґрунтя для провокацій з авіацією?»:

«Самопризначений міністр оборони самопроголошеної ЛНР Ігор Плотницький заявляє, що в ополчення скоро з'явиться своя авіація, у штабі АТО цю інформацію не підтверджують. Про це повідомляє російська держагенція «ИТАР-ТАСС».

«Один з українських літаків – Су-25 – був змушений зайти на змушену посадку й був нами захоплений. Він потребує легкого ремонту, після чого вступить у строй. В армії ЛНР, нарешті, з'явиться своя авіація», – сказав Плотницький.

Він не уточнив, де саме був захоплений літак, також, не сказав, звідки він планує злітати після ремонту. Джерела «Української правди» в штабі АТО спростували інформацію про захоплення літака.

«Два літаки прибули в аеропорт Луганська, спустили вантаж, були обстріляні, але повернулися назад в місце дислокації», – сказав співрозмовник.

У той же час прес-офіцер АТО Олексій Дмитрашковський в коментарі «Українській правді» спростував інформацію про нібито захоплення літака. «Ні, це неправда. Для того, щоб використовувати авіацію, потрібно спеціальне обладнання  й спеціальні вміння. Літак - це ж не автомобіль. Плюс авіаційний гас, який коштує дуже дорого. Заяви, які роблять у ДНР і ЛНР – це дезінформація, щоб компрометувати українську армію й показати свою значимість. Ця інформація неправдива, це 99,9%», – заявив Дмитрашковский.

Інформація про захоплення українського літака в Луганській областізаперечує і губернатор області Ірина Веригіна, яка повідомила, що як раз під час телефонного дзвінка проводить нараду з керівництвом АТО. В коментарі «Українській правді» вона не виключила, що бойовики можуть використовувати українську техніку, у тому числі й літаки, конфісковані у України в Криму.

«Штаб АТО спростовує таку інформацію. Є літак, який сідав на вимушену посаду, але це було в Дніпропетровській області, а не в Луганській», – сказала вона.

«Усі наші літаки в нас. Наших літаків у бойовиків немає. Але в Росії перегнали нашу українську техніку, яка була в Криму. Її перегнали в Ростовську область в Міллерово. Зараз наші українські літаки перебувають у Міллерово», – сказала вона.

«Тепер польоти всі вони можуть робити на наших українських літаках. Те ж саме й із системою «Град». 15 штук, які були захоплені в Криму», –заявила Веригіна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини