Путін шантажує Януковича минулим?

21:30 4 лютого 2014 р.


Фото: lenta-ua.net

Багато українських та російських політиків і політологів давно вже висловлювали різні версії того, у який спосіб Путін підпорядковує собі президента України Януковича. І ось, схоже, відповідь на це запитання стало відоме: Путін шантажує Януковича інформацією про його батька.

Про це розповів колишній радник Володимира Путіна російський економіст Андрій Ілларіонов. Перебуваючи в Україні він був запрошений в ефір «Громадського телебачення», де і поділився з глядачами своїми здогадами. Як заявляє Андрій Іларіонов, в публічному доступі існує інформація, за якою батько президента України Федір Володимирович Янукович під час Другої світової війни служив у поліції, під час окупації Білорусі німецькими військами.

Однак, за його словами, далеко не всі документи НКВС знаходяться у відкритому доступі. Частина з них є в архівах російських спецслужб. Андрій Іларіонов заявляє, що, завдяки їх наявності, Путін міг чинити тиск на президента України, внаслідок чого він так різко змінив політичний курс своєї країни.

Нагадаємо, за деякими відомостями, Федір Янукович був начальником поліції в білоруському місті Вілейка під час Другої Світової війни. Про це свідчать архівні документи, знайдені істориками. Один з них - це наказ Вермахту населенню села Мацки, що розташоване в північно-західному напрямку від Мінська. У ньому йдеться про те, що селяни зобов'язані здати по три літри молока з кожної корови щодня.

«Начальнику поліції Януковичу стежити за виконанням цього наказу та в разі його порушення винних затримувати для покарання, молоко конфісковувати і здавати його в найближчий приймальний пункт», - говориться в наказі німців.

Другий документ - радянського НКВС. У ньому перераховані люди, яких звинуватили в дезертирство і пособництві німецько-фашистським військам. Під номером 5 в ньому зазначений Федір Володимирович Янукович - уродженець села Януки Вітебської області. Його дата і місце народження повністю збігаються з даними, зазначеними в офіційній біографії Віктора Януковича про його батька.
Про це пише Uapress.


Відео: Громадське телебачення

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу