«Путін погодився з можливістю розміщення миротворчого контингенту на Донбасі», – Порошенко (відео)

21:48 30 квітня 2015 р.


Фото: lifenewscontent.ru

Президент України повідомив у четвер, що під час телефонної розмови у «нормандському» форматі «Путін погодився з можливістю розміщення миротворчого контингенту на Донбасі».

Як повідомив сьогодні, 30 квітня, Президент України Петро Порошенко, у четвер відбулася його телефонна розмова у «нормандському» форматі з президентами Франції та РФ – відповідно, Франсуа Олландом та Владіміром Путіним, а також – із федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. За словами Глави держави, всі вони «наголосили на необхідності виконання Мінських домовленостей та закликали до неухильного дотримання всеохоплюючого режиму припинення вогню на Донбасі» й  «доступу ОБСЄ для виконання моніторингу та верифікації режиму припинення вогню у десяти пунктах вздовж лінії зіткнення, що були раніше погоджені».

Президент України повідомив також, що його «співрозмовники підтримали пропозицію Президента України про демілітаризацію Широкіного та розміщення в ньому поста ОБСЄ, натомість правопорядок може забезпечувати українська міліція». Глава держави додав: «Петро Порошенко, Франсуа Олланд, Владімір Путін та Ангела Меркель виступили за початок роботи під головуванням ОБСЄ робочих груп, які мають відображати структуру Тристоронньої контактної групи. В контексті обговорення шляхів мирного врегулювання президент Путін погодився із можливістю розміщення миротворчого контингенту на Донбасі».

Президент України також «наголосив на неприпустимості переміщення так званих гуманітарних конвоїв РФ через неконтрольовані Україною ділянки кордону із Росією» й «закликав сприяти доступу конвоїв із українською та міжнародною гуманітарною допомогою для мешканців контрольованих бойовиками районів Донецької та Луганської областей», а також – звільнити Надію Савченко. За його словами, «співрозмовники також торкнулись інших питань безпекового, гуманітарного та економічного характеру.

Про це повідомили сьогодні, 30 квітня, в прес-службі Президента України.

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу