Путін підкуповує Україну дешевим газом і кредитами

10:19 28 жовтня 2013 р.

  • 2

Така неофіційна інформація про неформальну зустріч у Сочі президентів Росії і України логічно вписується у страх Кремля залишитися "слов'янським сиротою" після підписання Україною у листопаді угоди про асоціацію з ЄС.

На неформальній зустрічі у Сочі Владіміра Путіна і Віктора Януковича у президента Російської Федерації здали нерви перед загрозою втрати України з орбіти впливу Росії у зв'язку з можливим підписанням Україною у листопаді угоди про асоціацію з ЄС. Тому майже завжди прямолінійний і самовпевнений Путін цього разу зробив Януковичу пропозицію, від якої, як кажуть, бізнесмени дуже важко відмовитися. 

За неофіційною інформацією з Києва, Росія готова запропонувати Україні перегляд газової угоди між Росією та Україною і зменшення ціни на природний газ на 60%. Крім того, Росія запропонує Україні великі кредитні ресурси для стабілізації економіки держави, зважаючи на те, що до кінця року Україні  тільки на зарплати та інші виплати для бюджетної сфери не вистачатиме 14 млрд грн. 

З такої інформації у експертів постає щонайменше три питання: 1) чи є у природі ціна, за яку варто продати європейський вибір України? 2) чи можна вірити в обіцянки Росії, яка вже неодноразово, кажучи мовою геополітичних гравців у карти, кидала Україну і зробить це ще не раз у майбутньому? 3) чим віддаватиме Україна борги Росії - державною незалежністю і колоніальним статусом? 

Кредитні ресурси мають також США, ЄС і Китай, які живуть, так би мовити, не споживацько-сировинним життям як Росія, а розвинутим - продуктивно-економічним.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Ірина

18:29 28 жовтня 2013 р.

Відповісти

А хтось взагалі вірить,що наш "гарант" підпише угоду з Євросоюзом?? Як на мене,це чергова афера всього цього кодла,що при владі!!!

Народ

11:36 28 жовтня 2013 р.

Відповісти

Три года Украина переплачивает по газовым контрактам. Теперь они хотят нам дать кредит .На Украине хотят дважды заработать. Операция -двойной кидок. Но будем надеяться что в Украине дураков которые еще верят Москве уже нет.

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:00 18 листопада 2019 р.

На Львівщині відбудуться місцеві вибори

29 грудня 2019 року відбудуться перші вибори депутатів Нежухівської сільської ради і Нежухівського сільського голови Стрийського району.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу