Путін перевів у повну бойову готовність десантників та військово-транспортну авіацію (оновлено: відео)

16:05 7 вересня 2015 р.


Фото: epochtimes.ru

Міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу заявив у понеділок: «Ми повинні оцінити можливості повітряно-десантних військ щодо перекидання їх на великі відстані та їх готовність до десантування на незнайомі полігони».

Президент Росії Путін у рамках раптової перевірки перевів у повну бойову готовність Центральний військовий округ, повітряно-десантні війська і військово-транспортну авіацію. Як передав сьогодні, 7 вересня, власний кореспондент інформаційної агенції УНІАН у Росії, про це повідомив міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу на нараді з керівним складом свого відомства.

«Згідно з його (Путіна. – «ЩЛ») розпорядженням, війська округу, частина сил авіації інших військових округів, повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації з 9.30 приводяться у бойову готовність «повна», – заявив Шойгу. За його словами, Путін поставив завдання провести раптову перевірку Центрального військового округу. 

Шойгу заявив також, що впродовж першої доби необхідно перевірити тимчасові нормативи і здатність військ виконувати заходи встановленого ступеня бойової готовності, а в подальшому вивести загальновійськові з'єднання і військові частини на полігони і в навчальні райони, де підготувати їх до виконання завдань за начанням.

Міністр також розповів: «Ми повинні оцінити можливості повітряно-десантних військ щодо перекидання їх на великі відстані та їх готовність до десантування на незнайомі полігони».

Він також повідомив, що міністерство оборони спільно з головним управлінням спеціальних програм доручено здійснити перевірку МОЗ, Мінсільгоспу, Мінпромторгу, Федерального медико-біологічного агентства, Росрибальства і Росрезерву, а також адміністрацій Башкортостану, Новосибірської, Самарської та Челябінської областей з питань їх готовності до виконання завдань в умовах воєнного часу. «Необхідно спільно з федеральними органами виконавчої влади відпрацювати питання міжвідомчого планування, організації взаємодії, практичного виконання мобілізаційних завдань і завдань територіальної оборони», – додав Шойгу.

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу