Путін намагається змусити Україну знову підпорядкуватися Януковичу (відео)

13:50 1 березня 2014 р.

  • 0
  • 6039


Фото: lenta-ua.net

Це випливає зі заяви постійного представника Російської Федерації при ООН.

Як повідомляє в суботу телеканал «Euronews», постійний представник Російської Федерації при ООН Віталий Чуркин заявив сьогодні, 1 березня, на брифінгу: «Найкращий шлях вирішити кризу – ще раз звернутися до угоди, підписаної 21 лютого (між Януковичем та опозицією – «ЩЛ»). І діяти так, як в ній написано. Сторонам потрібен конституційний діалог, розпочати процес формування нової конституції, їм потрібно відмовитися від поспішних президентських виборів».

Як інформував «Щоденний Львів», лідери опозиції підписали угоду з Януковичем стосовно виходу з кризи, уже перший пункт якої («Протягом 48 годин після підписання цієї угоди буде прийнято, підписано і оприлюднено спеціальний закон, який відновить дію Конституції України 2004 року зі змінами, внесеними до цього часу») він так і не виконав.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 843

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 513