Путін лицемірить, що він нібито зацікавлений у порядку й спокою в «братній Україні» (відео)

15:30 23 травня 2014 р.


Фото: twitter.com

Президент Росії заявив про це в п’ятницю в ході Петербурзького економічного форуму.

Як передає сьогодні, 23 травня, власний кореспондент УНІАН у Російській Федерації, її президент Путін, диверсанти якого вбивають українців і намагаються перешкодити проведенню президентських виборів у нашій країні, лицемірно заявив у ході Петербурзького економічного форуму: «Ми розуміємо, що люди в Україні хочуть, щоб країна вийшла з цієї тривалої кризи. Поза будь-якими сумнівами, ми з повагою поставимося до вибору українського народу, дивитимемося, що відбувається». 

Фарисей стверджував також у п’ятницю, що Росія нібито «зацікавлена в тому, щоб на її західних рубежах, у «братній Україні» настали порядок і спокій». Він також сказав: «Ми сьогодні працюємо з тими людьми, які там владу контролюють, але після виборів, звичайно, працюватимемо з новообраними структурами».

За словами власного кореспондента УНІАН у Російській Федерації, Путін також висловив надію, що після виборів будуть припинені всі бойові дії і почнеться діалог.

«Українська правда» повідомляє про це в п’ятницю розгорнутіше:

«Президент Росії Путін заявив, що Москва поставиться з повагою до вибору українського народу, але нагадав, що досі вважає «чинним президентом» Віктора Януковича. Про це він сказав на засіданні Петербурзького міжнародного еконофоруму.

«Без всяких сумнівів ми з повагою поставимося до вибору українського народу. Будемо звичайно дивитися, що відбувається», – сказав Путін.

Журналіст двічі ставив запитання, чи має намір Путін визнати легітимність майбутніх президентських виборів в Україні, намагаючись отримати чітку відповідь. Спочатку Путін віджартовувався і сказав, вказуючи на ведучого: «Складна людина, де ви її знайшли?».

Також президент РФ в черговий раз взявся «повчати» українську владу: «Набагато розумніше було б зробити те, про що президент Янукович і опозиція домовилися в Києві 21 лютого: провести референдум, прийняти нову Конституцію і на її основі обрати парламент президента».

«Зараз будуть відбуватися вибори президента України. Не знаю в курсі ви чи ні, але строго кажучи за чинною Конституцією його не можна обирати, бо є президент Янукович, який не відсторонений у конституційний спосіб від влади», – заявив Путін.

«Там всього чотири способи відсторонення: смерть – і я вважаю, що його, звичайно, хотіли знищити, друге – хвороба, яка не дає можливості виконувати обов'язки, третя - імпічмент, який не був проведений відповідно до Конституції і четверте – особиста відставка, нічого цього зроблено не було. І за Конституцією - він діючий президент», – заявив Путін.

«Але ми теж хочемо, щоб врешті-решт настало хоч якесь заспокоєння. І ми з повагою поставимося до вибору українського народу», – сказав президент РФ.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

13:44 22 жовтня 2020 р.

Кандидати, які не знали, що балотуються у Жовкві, і «фейкові» жителі Східниці – ОПОРА виявила нові порушення

У Львові розповіли, які політичні сили беруть участь у місцевих виборах і які порушення виявили наглядачі при реєстрації кандидатів.

Рубрика: Політика

12:00 22 жовтня 2020 р.

Уряд підтримав створення Euronews Ukraine

21 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв ініційоване Міністерством культури та інформаційної політики протокольне рішення щодо запровадження медіа-проекту Euronews Ukraine у 2021 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу