Путін лицемірить, що він нібито зацікавлений у порядку й спокою в «братній Україні» (відео)

15:30 23 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: twitter.com

Президент Росії заявив про це в п’ятницю в ході Петербурзького економічного форуму.


Відео: «Телеканал новин «24»

Як передає сьогодні, 23 травня, власний кореспондент УНІАН у Російській Федерації, її президент Путін, диверсанти якого вбивають українців і намагаються перешкодити проведенню президентських виборів у нашій країні, лицемірно заявив у ході Петербурзького економічного форуму: «Ми розуміємо, що люди в Україні хочуть, щоб країна вийшла з цієї тривалої кризи. Поза будь-якими сумнівами, ми з повагою поставимося до вибору українського народу, дивитимемося, що відбувається». 

Фарисей стверджував також у п’ятницю, що Росія нібито «зацікавлена в тому, щоб на її західних рубежах, у «братній Україні» настали порядок і спокій». Він також сказав: «Ми сьогодні працюємо з тими людьми, які там владу контролюють, але після виборів, звичайно, працюватимемо з новообраними структурами».

За словами власного кореспондента УНІАН у Російській Федерації, Путін також висловив надію, що після виборів будуть припинені всі бойові дії і почнеться діалог.

«Українська правда» повідомляє про це в п’ятницю розгорнутіше:

«Президент Росії Путін заявив, що Москва поставиться з повагою до вибору українського народу, але нагадав, що досі вважає «чинним президентом» Віктора Януковича. Про це він сказав на засіданні Петербурзького міжнародного еконофоруму.

«Без всяких сумнівів ми з повагою поставимося до вибору українського народу. Будемо звичайно дивитися, що відбувається», – сказав Путін.

Журналіст двічі ставив запитання, чи має намір Путін визнати легітимність майбутніх президентських виборів в Україні, намагаючись отримати чітку відповідь. Спочатку Путін віджартовувався і сказав, вказуючи на ведучого: «Складна людина, де ви її знайшли?».

Також президент РФ в черговий раз взявся «повчати» українську владу: «Набагато розумніше було б зробити те, про що президент Янукович і опозиція домовилися в Києві 21 лютого: провести референдум, прийняти нову Конституцію і на її основі обрати парламент президента».

«Зараз будуть відбуватися вибори президента України. Не знаю в курсі ви чи ні, але строго кажучи за чинною Конституцією його не можна обирати, бо є президент Янукович, який не відсторонений у конституційний спосіб від влади», – заявив Путін.

«Там всього чотири способи відсторонення: смерть – і я вважаю, що його, звичайно, хотіли знищити, друге – хвороба, яка не дає можливості виконувати обов'язки, третя - імпічмент, який не був проведений відповідно до Конституції і четверте – особиста відставка, нічого цього зроблено не було. І за Конституцією - він діючий президент», – заявив Путін.

«Але ми теж хочемо, щоб врешті-решт настало хоч якесь заспокоєння. І ми з повагою поставимося до вибору українського народу», – сказав президент РФ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини