Путін погрожує війною та локальними конфліктами – якщо не врахують інтереси Росії в Україні (відео)

16:55 24 жовтня 2014 р.


Фото: smoliarm.livejournal.com

Президент РФ заявив у п’ятницю, що, за його словами, «зміна світового порядку, а явища саме такого масштабу ми спостерігаємо зараз, як правило, супроводжувалася якщо не глобальною війною, то ланцюжком інтенсивних локальних конфліктів».

Президент Росії Путін заявив у п’ятницю, що, за його словами, «сьогодні відбуваються зміни світового порядку, які загрожують локальними конфліктами або війною. Він також закликав на завершальній пленарній сесії XI засідання Міжнародного дискусійного Клубу «Валдай»: «Не будемо забувати уроки історії. По-перше, зміна світового порядку, а явища саме такого масштабу ми спостерігаємо зараз, як правило, супроводжувалася якщо не глобальною війною, то ланцюжком інтенсивних локальних конфліктів. Світова політика – це, насамперед, питання війни і миру, економічного лідерства, гуманітарної сфери, включаючи права людини».

Про це повідомила сьогодні, 24 жовтня, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1». Натомість інтернет-видання «Українська правда» передає в п’ятницю:

«Росія не прагне відновити свою імперію за рахунок сусідів, але якщо і її інтереси не будуть враховані, то буде важко утримати світовий порядок. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на засіданні дискусійного клубу «Валдай» у п'ятницю.

Путін запевнив, що «Росія не вимагає собі ніякого особливого, виняткового місця в світі». «Ми не збираємося сколочувати якісь блоки. Не мають під собою підстав і твердження, що Росія намагається відновити якусь свою імперію, робить замах на суверенітет сусідів», – заявив Путін.

Він жорстко звинуватив Захід, і в першу чергу США, в нехтуванні світових правил і міжнародного права, спробі нав'язати світові тільки свої інтереси і навіть підтримці тероризму. Путін також поскаржився вчергове на те, що з Росією не стали навіть говорити, коли Україна та ЄС вирішили підписати двосторонню угоду про асоціацію.

У той же час, він також вважає винним в дестабілізації України Захід, який, за його словами, довів країну «до державного перевороту» після відмови Януковича підписати асоціацію. «Вкинули країну в хаос, в розвал економіки і соціальної сфери, в громадянську війну з величезними жертвами. Навіщо?», – запитав Путін.

«Мабуть ті, хто ляпає кольорові революції, вважає себе геніальними художниками і ніяк не можуть зупинитися», – додав президент».

Про це повідомляється сьогодні, 24 жовтня, на сайті інтернет-видання «Українська правда».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу