Путін погрожує війною та локальними конфліктами – якщо не врахують інтереси Росії в Україні (відео)

16:55 24 жовтня 2014 р.


Фото: smoliarm.livejournal.com

Президент РФ заявив у п’ятницю, що, за його словами, «зміна світового порядку, а явища саме такого масштабу ми спостерігаємо зараз, як правило, супроводжувалася якщо не глобальною війною, то ланцюжком інтенсивних локальних конфліктів».

Президент Росії Путін заявив у п’ятницю, що, за його словами, «сьогодні відбуваються зміни світового порядку, які загрожують локальними конфліктами або війною. Він також закликав на завершальній пленарній сесії XI засідання Міжнародного дискусійного Клубу «Валдай»: «Не будемо забувати уроки історії. По-перше, зміна світового порядку, а явища саме такого масштабу ми спостерігаємо зараз, як правило, супроводжувалася якщо не глобальною війною, то ланцюжком інтенсивних локальних конфліктів. Світова політика – це, насамперед, питання війни і миру, економічного лідерства, гуманітарної сфери, включаючи права людини».

Про це повідомила сьогодні, 24 жовтня, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1». Натомість інтернет-видання «Українська правда» передає в п’ятницю:

«Росія не прагне відновити свою імперію за рахунок сусідів, але якщо і її інтереси не будуть враховані, то буде важко утримати світовий порядок. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на засіданні дискусійного клубу «Валдай» у п'ятницю.

Путін запевнив, що «Росія не вимагає собі ніякого особливого, виняткового місця в світі». «Ми не збираємося сколочувати якісь блоки. Не мають під собою підстав і твердження, що Росія намагається відновити якусь свою імперію, робить замах на суверенітет сусідів», – заявив Путін.

Він жорстко звинуватив Захід, і в першу чергу США, в нехтуванні світових правил і міжнародного права, спробі нав'язати світові тільки свої інтереси і навіть підтримці тероризму. Путін також поскаржився вчергове на те, що з Росією не стали навіть говорити, коли Україна та ЄС вирішили підписати двосторонню угоду про асоціацію.

У той же час, він також вважає винним в дестабілізації України Захід, який, за його словами, довів країну «до державного перевороту» після відмови Януковича підписати асоціацію. «Вкинули країну в хаос, в розвал економіки і соціальної сфери, в громадянську війну з величезними жертвами. Навіщо?», – запитав Путін.

«Мабуть ті, хто ляпає кольорові революції, вважає себе геніальними художниками і ніяк не можуть зупинитися», – додав президент».

Про це повідомляється сьогодні, 24 жовтня, на сайті інтернет-видання «Українська правда».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу