Принц Ліхтенштейна вперше завітав до Львова

10:20 7 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 7 червня, відбулась зустріч міського голови Львова зі спадкоємним принцом Князівства Ліхтенштейн.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Під час зустрічі Андрій Садовий, зокрема, наголосив на важливості звернення з боку Принца Ліхтенштейну до керівництва країни-агресора щодо звільнення Олега Сенцова та інших українських політичних в’язнів. Спадковий принц Ліхтенштейна Алоїз відвідує Львів разом зі спадковою принцесою Ліхтенштейнською Софією.

«Андрій Садовий звернув увагу Високого гостя на банер, який розміщений на фасаді Ратуші, у підтримку Олега Сенцова та українських політичних в’язнів. Під час зустрічі мер Львова коротко розповів принцу Ліхтенштейну про великі культурні проекти, які відбуваються у Львові, зокрема, про «LvivMozArt та Леополіс Джаз», – поінформували також у міськраді.

«Міський голова передав принцу листа з проханням зробити офіційне звернення до керівництва Росії щодо звільнення Олега Сенцова та ще майже 60 українських політичних в’язнів. Андрій Садовий розповів принцу про масові акції підтримки українських політичних в’язнів «#FreeSentsov», – розповіли також у міськраді.

Спадкоємний принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз фон Ліхтенштейн зазначив: «Ми вперше у Львові. Шкода, що є так мало часу на відвідини. Трішки пізніше маємо ще візит до місцевого сиротинця. Упродовж останніх років ми підтримували цей гуманітарний проект, а також інші проекти, пов’язані із зоною АТО».

«Окрім того, спадкоємний принц зробив запис у Книзі почесних гостей міста: «Від імені нашої делегації, ми хотіли б подякувати вам за цей пам’ятний час, який ми мали змогу провести у чарівному місті Львові».

«Алоїз фон Ліхтенштейн також оглянув місто з балкону кабінету міського голови. Андрій Садовий подарував високому гостю сувенірні подарунки на згадку про Львів Натомість принц зробив міському голові подарунок із мистецької колекції своєї сім’ї», – поінформували також у міськраді.

«Візит спадкоємного принца Князівства Ліхтенштейн в Україну, зокрема – в  Київ та Львів – є першим візитом високого представника Ліхтенштейну з часу встановлення дипломатичних відносин між обома державами. У Львів Алоїз фон Ліхтенштейн прибув в середу ввечері з Києва. В рамках візиту до Львова, відбулася його зустрічі з керівництвом міста та області й заплановані екскурсія містом, відвідування «Будинку вчених» та візит до родинного дому «Покрова», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу