Принц Ліхтенштейна вперше завітав до Львова

10:20 7 червня 2018 р.

  • 0
  • 1425


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 7 червня, відбулась зустріч міського голови Львова зі спадкоємним принцом Князівства Ліхтенштейн.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Під час зустрічі Андрій Садовий, зокрема, наголосив на важливості звернення з боку Принца Ліхтенштейну до керівництва країни-агресора щодо звільнення Олега Сенцова та інших українських політичних в’язнів. Спадковий принц Ліхтенштейна Алоїз відвідує Львів разом зі спадковою принцесою Ліхтенштейнською Софією.

«Андрій Садовий звернув увагу Високого гостя на банер, який розміщений на фасаді Ратуші, у підтримку Олега Сенцова та українських політичних в’язнів. Під час зустрічі мер Львова коротко розповів принцу Ліхтенштейну про великі культурні проекти, які відбуваються у Львові, зокрема, про «LvivMozArt та Леополіс Джаз», – поінформували також у міськраді.

«Міський голова передав принцу листа з проханням зробити офіційне звернення до керівництва Росії щодо звільнення Олега Сенцова та ще майже 60 українських політичних в’язнів. Андрій Садовий розповів принцу про масові акції підтримки українських політичних в’язнів «#FreeSentsov», – розповіли також у міськраді.

Спадкоємний принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз фон Ліхтенштейн зазначив: «Ми вперше у Львові. Шкода, що є так мало часу на відвідини. Трішки пізніше маємо ще візит до місцевого сиротинця. Упродовж останніх років ми підтримували цей гуманітарний проект, а також інші проекти, пов’язані із зоною АТО».

«Окрім того, спадкоємний принц зробив запис у Книзі почесних гостей міста: «Від імені нашої делегації, ми хотіли б подякувати вам за цей пам’ятний час, який ми мали змогу провести у чарівному місті Львові».

«Алоїз фон Ліхтенштейн також оглянув місто з балкону кабінету міського голови. Андрій Садовий подарував високому гостю сувенірні подарунки на згадку про Львів Натомість принц зробив міському голові подарунок із мистецької колекції своєї сім’ї», – поінформували також у міськраді.

«Візит спадкоємного принца Князівства Ліхтенштейн в Україну, зокрема – в  Київ та Львів – є першим візитом високого представника Ліхтенштейну з часу встановлення дипломатичних відносин між обома державами. У Львів Алоїз фон Ліхтенштейн прибув в середу ввечері з Києва. В рамках візиту до Львова, відбулася його зустрічі з керівництвом міста та області й заплановані екскурсія містом, відвідування «Будинку вчених» та візит до родинного дому «Покрова», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:00 14 серпня 2018 р.

У Львові стартував марафон миру

22 львівських тренерів, які працюють у сфері комунікацій і конфліктології, об’єдналися заради акції до Дня незалежності – марафону миру «Мир не приходить, ми його творимо».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 345