Прикордонники затримали «КамАЗ» із боєприпасами й майором російської армії (відео)

11:00 26 липня 2015 р.


Фото: Державна прикордонна служба України

Кадровий військовий збройних сил РФ віз незаконним збройним формуванням гранати, набої та постріли до РПГ-7в.

25 липня близько 22.00 співробітники Держприкордонслужби на контрольному посту «Березове» в Донецькій області затримали «КамАЗ», битком набитий боєприпасами. Транспортним засобом, який заїхав на контрольний пост з території тимчасово непідконтрольній Україні, рухалися двоє осіб у військовій формі.

Затримавши автівку, прикордонники попередньо з’ясували, що один з чоловіків –кадровий військовий ЗС РФ у званні майор, а інший належить до незаконних збройних формувань. В «КамАЗі» правоохоронці виявили ящики з великою кількістю набоїв різного калібру.

Наразі на місце прибули співробітники СБУ, МВС та інших структур для з’ясування всіх обставин. Проводяться фільтраційні заходи.

Про це повідомили сьогодні, 26 липня, на сайті Держприкордонслужби, де згодом розповіли також:

«Як уже повідомлялося, вчора вночі співробітники Держприкордонслужби на контрольному посту «Березове» затримали «КамАЗ», битком набитий боєприпасами.

Автомобіль з ознаками належності до військового формування прибув на контрольний пост з боку н.п. Оленівка, що на тимчасово непідконтрольній території.

У ньому знаходилися дві особи у військовій формі без розпізнавальних знаків. Для зупинки транспортного засобу прикордонниками було здійснено попереджувальні постріли. Аби унеможливити нападу з боку терористів на місце також вислали додаткові резервні групи.

У ході попередніх перевірочних заходів прикордонники з’ясували, що один з чоловіків, з його слів, кадровий військовий ЗС РФ у званні майор, а інший затриманий належить до угрупувань незаконних збройних формувань. В «КАМАЗі» правоохоронці виявили велику кількість ящиків з боєприпасами.

Зокрема в них знаходилися гранати Ф-1, набої різного калібру та постріли до РПГ-7в. В даний час співробітники СБУ, МВС та інших структур з’ясовують всі обставини. Триває перевірка».

Про це також повідомили сьогодні, 26 липня, на сайті Держприкордонслужби.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу