Прикордонники Мостиського й Львівського загонів вшанували борців за волю України

14:21 14 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У селі Велика Вільшаниця на Львівщині відбулося відкриття меморіальної пам`ятної дошки на честь прикордонника Володимира Салівончика.

«В органах охорони кордону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби відбулися заходи з нагоди Дня захисника України. Перш за все прикордонники вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів в зоні антитерористичної операції, серед яких і 66 побратимів», – повідомили сьогодні, 14 жовтня, в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, де також поінформували:

«Варто додати, що в антитерористичній операції взяли участь більше 3,5 тисячі військовослужбовців Західного регіонального управління. З нагоди свята понад пів тисячі прикордонників були нагороджені грамотами, подяками та преміями.

Так, в Чопському прикордонному загоні відбувся День відкритих дверей. Усі присутні мали можливість відвідати експозицію прикордонної техніки та озброєння.

Воїни демонстрували своє вміння зупиняти автомобілі зі злочинцями, а їх чотирилапі друзі потішили гостей вмілим виявленням зброї, наркотиків та затриманням правопорушників. Найменші ж друзі прикордонників влаштували в загоні конкурс малюнків на військову тематику.

А прикордонники Мукачівського загону взяли участь у святкуванні Дня захисника України в Мукачівському ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Охоронці кордону в урочистій атмосфері вручили ліцеїстам зелені берети. Таким чином прикордонники привітали зі святом майбутніх захисників та своїх потенційних наступників. Буковинські прикордонники разом з представниками інших силових структур та місцевої влади відсвяткували у Чернівецькій філармонії.

Військовослужбовці ж Мостиського та Львівського прикордонних загонів поклали квіти до пам’ятників борцям за волю України. А в селі Велика Вільшаниця на Львівщині відбулося відкриття меморіальної пам`ятної дошки на честь прикордонника Володимира Салівончика, який  був призваний до прикордонників під час мобілізації у серпні 2014 року та одним з перших зголосився їхати обороняти східні рубежі нашої держави. Серце прикордонника зупинилося під Волновахою».

Про це повідомили сьогодні, 14 жовтня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів