Прикордонники відбили три спроби терористів прорвати державний кордон України на Луганщині (відео)

09:00 22 травня 2014 р.


Фото: vk.com

Про це повідомляє в четвер прес-служба Державної прикордонної служби.

Прес-служба Державної прикордонної служби інформує сьогодні, 22 травня, в повідомленні «Прикордонники відбили кілька атак терористів. Є поранені»:

«З вечора 21 травня на Луганщині терористи здійснюють спроби прорвати державний кордон України. Наразі прикордонники стримують нападників.

21 травня о 22.00 прикордонним нарядом від відділу прикордонної служби «Краснодон» була виявлена спроба проїхати в Україну з боку РФ поза пунктом пропуску трьох камазів. На вимогу прикордонників зупинитися, як і на попереджувальні постріли в гору, водії не відреагували та намагалися прорватися в глиб території України.

Лише після того, як прикордонники розпочали стріляти на враження, автівки розвернулися та повернулися  до Росії. Про спробу прориву через кордон було поінформовано російських прикордонників.   

Того ж дня о 22.10 до відділу прикордонної служби «Станична Луганська» під’їхала група до 30 людей, озброєних  автоматичною зброєю, в тому числі кулеметами, та висунули ультиматум здати  зброю і звільнити приміщення прикордонного підрозділу. Після відмови та отримання підкріплення о 0.35 22 травня бойовики розпочали штурм  із застосуванням автоматів, кулеметів, гранатомету та  ручних гранат. Спробу захопити прикордонний підрозділ було відбито.

О 1.03 – розпочався другий штурм із застосуванням важкої автоматичної зброї та підствольних гранатометів. З найближчих домів розпочали стріляти снайпери.

Атаку знову було відбито. Біля другої години  ночі терористи здійснили третю невдалу спробу  захопити відділ прикордонної служби.

У ході бойових дій прикордонниками були знищені дві вогневі точки снайперів та дорожній каток, яким нападники намагалися проламати ворота  на територію підрозділу.

Серед прикордонників є поранені та контужені. Наразі організовано укріплення сусідніх прикордонних підрозділів та посилено моніторинг за лінією державного кордону».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу