Прикордонники охороняють, а не обороняють кордон - полковник (відео)

15:44 3 червня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Прикордонники охороняють, а не обороняють кордон. На цьому під час відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Особливості охорони західного і східного кордонів України» наголосив полковник Геннадій Тороп, начальник відділу прикордонного контролю та реєстрації штабу Західного регіонального управління.

«З 2003 року почалося реформування Державних прикордонних військ у Державну прикордонну службу, - розповів Геннадій Тороп. – Відійшли від військової охорони. Натомість була сформована структура правоохоронного органу. Тоді було більше 100 підрозділів, тепер є 56 відділів прикордонної служби. Прикордонна служба відмовилася від строкової служби і перейшла до комплектування контрактниками. Немає прикордонних застав».

На відміну від східного кордону, західний рубіж, що має протяжність 1200 кілометрів, українські прикордонники охороняють у тісній співправці з прикордонниками суміжних західних країн. Особливий контроль сьогодні є за перміщенням громадян Росії.
З понад 1 000 громадян РФ, які цьогоріч прибули в Україну через західний кордон, 59 особам було відмовлено у в’їзді на територію України через невідповідність мети поїздки і недостатнє фінансове забезпечення, пояснив Геннадій Тороп.
 
Геннадій Тороп також наголосив, що частину прикордонників із західного кордону переведено на східний – у Харківську та Луганську області. Зараз запланована планова ротація їх для відпочинку.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу