Прикордонники не пропустили вночі до України 377 провокаторів із Росії (відео)

09:14 5 березня 2014 р.


Фото: офіційний сайт Державної прикордонної служби України

В одного з них був при собі військовий квиток командира відділення підрозділу спецпризначення російських військово-десантних військ, а в мобільному телефоні – текстове повідомлення «Уехал в Крым, оттуда на фронт – воевать, если что – я болен».

Про це повідомляє сьогодні, 5 березня, офіційний сайт Державної прикордонної служби України.

За його інформацією, сьогодні вночі під час оформлення потяга «Москва – Сімферополь» в залізничному пункті пропуску «Харків-пасажирський» прикордонниками Харківського загону затримано одного громадянина Росії, який прямував до Автономної Республіки Крим для участі в заходах дестабілізаційного характеру. Під час здійснення перевірки документів та опитування у росіянина була виявлена камуфльована форма та армійські черевики.

Про чоловіка, спортивної статури з татуюванням «ВДВ» прикордонники повідомили співробітників СБУ. Зі слів чоловіка він прямував до родичів в Миколаїв.  

У ході проведення фільтраційних заходів у росіянина був виявлений військовий квиток командира відділення підрозділу спеціального призначення  військово-десантних військ Російської Федерації. Також згодом  у мобільному телефоні було виявлено текстове повідомлення «Уехал в Крым, оттуда на  фронт – воевать, если что я болен».

Загалом за добу на українсько-російському державному кордоні під час проведення заходів з посилення прикордонного контролю на в’їзд в Україну не пропущено у пунктах пропуску 337 громадян  Російської Федерації, чотирьом із них заборонено в’їзд в Україну. 

Як раніше повідомлялось, з метою недопущення в’їзду в Україну з території РФ організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру  на території України в пунктах пропуску для автомобільного сполучення та місцевих пунктах пропуску проводиться посилений прикордонний контроль та відповідні заходи. У разі виявлення осіб, які надали неправдиві відомості про мету запланованого перебування в Україні, слідують для участі в різного роду масових заходах, а також причетні до участі у заходах з дестабілізації обстановки в Україні та інших підривних акціях, прикордонники забороняють в’їзд в Україну».


Відео: офіційний сайт Державної прикордонної служби України

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу