Прихильників визнання УПА та ОУН вперше стало більше, аніж противників, – опитування

22:55 12 жовтня 2015 р.


Фото: unn.com.ua

41% опитаних соціологічною групою «Рейтинг» громадян нашої країни підтримують ідею визнання Української повстанської армії та Організації українських націоналістів борцями за незалежність, 38% – ні.

Уперше за роки досліджень кількість прихильників визнання Української повстанської армії (УПА) та Організації українських націоналістів (ОУН) борцями за незалежність України перевищила кількість противників. Про це повідомляє соціологічна група «Рейтинг» з посиланням на результати свого дослідження.

Згідно з ним, 41% українців підтримують ідею такого визнання, 38% опитаних – ні.

Ще 21% не визначились з цього питання.

«Упродовж 2014-2015 років кількість прихильників визнання ОУН-УПА зросла з 27% до 41%, натомість противників цієї ідеї істотно поменшало – з 52 до 38%», – зазначає група.

Ідею визнати ОУН та УПА учасниками боротьби за незалежність України найбільше підтримують на Заході (76%). А найменше – на Півдні (27%) і Сході (23%).

Чим молодші респонденти, чим вищий рівень освіти і доходів, тим більше вони підтримують цю ідею.  Також відносно більше підтримки серед чоловіків та україномовних респондентів.

Дослідження проводилося 1-6 жовтня, було опитано 1800 респондентів, старших 18 років методом особистого інтерв'ю. Помилка репрезентативності становить не більше 2,4%.

Про це повідомили сьогодні, 12 жовтня, на сайті «Історична правда».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу