Прихильників визнання УПА та ОУН вперше стало більше, аніж противників, – опитування

22:55 12 жовтня 2015 р.


Фото: unn.com.ua

41% опитаних соціологічною групою «Рейтинг» громадян нашої країни підтримують ідею визнання Української повстанської армії та Організації українських націоналістів борцями за незалежність, 38% – ні.

Уперше за роки досліджень кількість прихильників визнання Української повстанської армії (УПА) та Організації українських націоналістів (ОУН) борцями за незалежність України перевищила кількість противників. Про це повідомляє соціологічна група «Рейтинг» з посиланням на результати свого дослідження.

Згідно з ним, 41% українців підтримують ідею такого визнання, 38% опитаних – ні.

Ще 21% не визначились з цього питання.

«Упродовж 2014-2015 років кількість прихильників визнання ОУН-УПА зросла з 27% до 41%, натомість противників цієї ідеї істотно поменшало – з 52 до 38%», – зазначає група.

Ідею визнати ОУН та УПА учасниками боротьби за незалежність України найбільше підтримують на Заході (76%). А найменше – на Півдні (27%) і Сході (23%).

Чим молодші респонденти, чим вищий рівень освіти і доходів, тим більше вони підтримують цю ідею.  Також відносно більше підтримки серед чоловіків та україномовних респондентів.

Дослідження проводилося 1-6 жовтня, було опитано 1800 респондентів, старших 18 років методом особистого інтерв'ю. Помилка репрезентативності становить не більше 2,4%.

Про це повідомили сьогодні, 12 жовтня, на сайті «Історична правда».

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу