Пряма відеотрансляція засідання Верховної Ради

10:12 25 лютого 2014 р.


Фото: unian.net

Сьогодні, 25 лютого, в сесійній залі зареєструвалися 298 народних депутатів.

Чергове пленарне засідання парламенту відкрив і вівторок спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов. У сесійній залі зареєструвалося 298 народних депутатів.

Верховна Рада 25 лютого розпочне роботу з розгляду проекту постанови, яким передбачена передача виконувачу обов’язків Президента України й спікеру Олександру Турчинову повноважень на підписання законів України Після цього парламентарі перейдуть до розгляду проекту постанови щодо заяви України в Міжнародний кримінальний суд щодо факту злочину проти людства під час проведення масових акцій протесту (проект закону про внесення змін до закону про реабілітацію жертв політичних репресій «Про реабілітацію осіб, засуджених за політичним принципом з лютого 2010 р. по лютий 2014 р.»).

Депутати також розглянуть проект постанови про виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі «Олександр Волков проти України». Про це інформує у вівторок кореспондент «РБК-Україна».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу