При Львівській облдержадміністрації сформовано Громадську раду

22:32 30 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, членами Громадської ради при ЛОДА затверджено 176 представників громадських організацій з 186, чиї документи були погоджені ініціативною групою з підготовки засідання.

У прес-службі облдержадміністрації, повідомили сьогодні, 30 березня, «Щоденному Львову»:

«При Львівській ОДА сформовано Громадську раду. Членами Громадської ради затверджено 176 представників громадських організацій з 186, чиї документи  були погоджені ініціативною групою з підготовки засідання.

Таке рішення було прийнято 30 березня під час установчих зборів з обрання Громадської ради при Львівській ОДА. Участь в засіданні взяли представники інститутів громадянського суспільства, громадських організацій, журналісти та незалежні спостерігачі.

Зокрема, установчі збори були проведені під наглядом представниці ОБСЄ в Україні Бригітти Шульце. Під час зборів також відбулося висування кандидатів на посаду голови Громадської ради.

Загалом було висунуто: Степана Середу, Зеновія Бермеса, Володимира Леськіва, Андрія Болюбаша, Василя Ільків, Ігоря Коцюрубу, Ігоря Шепу, Віталія Новосада, Мирослава Фіцуляка, Андрія Породка та Ольгу Єлізарову. Обрання голови Громадської ради відбудеться на першому засіданні, яке за рішенням установчих зборів заплановано провести в межах 15-17 квітня 2015 року. Крім того, було прийнято рішення про створення тимчасової робочої групи з підготовки проекту положення Громадської ради при облдержадміністрації».

dailylviv.com

До теми

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу