При Львівській облдержадміністрації сформовано Громадську раду

22:32 30 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, членами Громадської ради при ЛОДА затверджено 176 представників громадських організацій з 186, чиї документи були погоджені ініціативною групою з підготовки засідання.

У прес-службі облдержадміністрації, повідомили сьогодні, 30 березня, «Щоденному Львову»:

«При Львівській ОДА сформовано Громадську раду. Членами Громадської ради затверджено 176 представників громадських організацій з 186, чиї документи  були погоджені ініціативною групою з підготовки засідання.

Таке рішення було прийнято 30 березня під час установчих зборів з обрання Громадської ради при Львівській ОДА. Участь в засіданні взяли представники інститутів громадянського суспільства, громадських організацій, журналісти та незалежні спостерігачі.

Зокрема, установчі збори були проведені під наглядом представниці ОБСЄ в Україні Бригітти Шульце. Під час зборів також відбулося висування кандидатів на посаду голови Громадської ради.

Загалом було висунуто: Степана Середу, Зеновія Бермеса, Володимира Леськіва, Андрія Болюбаша, Василя Ільків, Ігоря Коцюрубу, Ігоря Шепу, Віталія Новосада, Мирослава Фіцуляка, Андрія Породка та Ольгу Єлізарову. Обрання голови Громадської ради відбудеться на першому засіданні, яке за рішенням установчих зборів заплановано провести в межах 15-17 квітня 2015 року. Крім того, було прийнято рішення про створення тимчасової робочої групи з підготовки проекту положення Громадської ради при облдержадміністрації».

dailylviv.com

До теми

19:32 23 лютого 2021 р.

У Львові - масова акція на підтримку Стерненка

У Львові на площі Ринок зібралися люди на підтримку екслідера одеського "Правого сектору" Сергія Стерненка, якого 23 лютого засудили до 7 років і 3 місяців ув’язнення.

Рубрика: Політика

18:20 23 лютого 2021 р.

Українська Гельсінська спілка з прав людини вважає вирок Стерненку політично вмотивованим

23 лютого Приморський суд Одеси визнав громадського активіста Сергія Стерненка винним у справі про викрадення. Його засудили загалом до семи років ув’язнення і трьох місяців та конфіскації половини наявного майна за обвинуваченням у розбої.

Рубрика: Політика

17:52 23 лютого 2021 р.

Депутати Львівщини звернулися на захист одесита Стерненка

Львівська обласна рада сьогодні, 23 лютого, ухвалила зверення до Президента України, Генерального прокурора України, Верховної Ради України та Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини щодо обвинувального вироку у справі одеського активіста та блогера Сергія Стерненка.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу