Провокатори, маскуючись під активістів Майдану, захоплять магазин зі зброєю, – «Свобода»

17:43 18 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: korrespondent.net

Опозиціонери попереджають, що режим Януковича й підконтрольні йому ЗМІ припишуть це протестувальниками.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» заявляє, що влада готує чергову провокацію проти Майдану. Про це йдеться у переданій УНІАН заяві прес-служби ВО «Свобода», в якій наголошується:

«Як стало відомо із достовірних джерел, влада готує чергову брутальну провокацію проти активістів Майдану. За інформацією, яку має в розпорядженні прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода», найманці влади готуються невдовзі захопити магазин зі зброєю чи навіть склад із боєприпасами.

При цьому режим Януковича та підконтрольні йому ЗМІ подадуть зазначені дії як силове захоплення зброї активістами Майдану. Зокрема, особи, яких буде задіяно у провокації, можливо, матимуть символіку «Свободи».

Відтак прес-служба «Свобода» заявляє: у разі, якщо подібний сценарій буде втілено в життя, уся відповідальність за можливі наслідки ляже на чинну владу. «Наголошуємо: ні члени ВО «Свобода», ні будь-хто з активістів Майдану жодним чином не причетні до цього», – підкреслюється в заяві. Її автори закликали владу не вдаватися до безглуздих, безвідповідальних та вкрай небезпечних дій, «тим паче що ці злочинні плани вже відомі громадськості».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів