Провокаторам не вдалося зімітувати в Биківні «відповідь за Гуту-Пеняцьку»

10:30 26 січня 2017 р.


Фото: зі сторінки Володимира В'ятровича в інтернет-мережі «Facebook»

Голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович зауважив, що вандали, які плюндрували пам'ятники у Биківні, залишили сліди, схожі на ті, що й в Гуті-Пеняцькій.

Голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович повідомив у соціальній мережі: «Під Києвом, у Биківні сплюндровано український та польський меморіали жертвам НКВД. Вандали, які, швидше за все, зробили це у ночі, залишили сліди схожі на ті, що в Гуті-Пеняцькій».

На фото, опублікованому Володимиром В'ятровичем, чітко видно, що літери «и» в слові «Галичина» написали на пам’ятнику закатованим полякам у Биківні явно не українці. Відтак, голова Інституту національної пам'яті констатував: «Плюндрування пам'ятників у Биківні – провокація, яку намагалися представити як польську відповідь за Гуту-Пеняцьку. Але вандалізм вчинений над польською частиною меморіалу виявив, що справжнім його виконавцем є третя сторона, зацікавлена в загостренні стосунків між українцями і поляками. Цей випадок має спонукати українців та поляків об'єднати зусилля не лише для захисту своїх пам'яток, але й щоб не допустити сіяння незгоди між нашими народами».

Володимир В'ятрович написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу