Провладна партія вже вступила у виборчу кампанію, – політолог (Львів)

14:15 1 лютого 2018 р.

Дострокових президентських виборів не буде. Все йде за планом і остання неділя березня наступного року – дата проведення виборів Президента.

Про це сьогодні, 1 лютого, під час засідання Громадського прес-центру “Вибори президента-2019” на тему: “Президентські вибори-2019: кого і чому нині підтримує Львівщина?”, яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив директор Центру політичних досліджень, доктор політичних наук, професор кафедри політології ЛНУ ім. І.Франка Анатолій Романюк.

За його спостереженнями, виборча кампанія вже почалася. Але в гру вступила тільки провладна партія.

- Сьогодні вже є соціальна реклама на державних телеканалах. І, за методиками західних аналітичних структур, вона має трактуватися як реклама на користь діючого Президента, - експерт нагадав норму виборчого законодавства про те, що агітація починається наступного дня після реєстрації кандидата, тобто за сто днів до виборів.

Професор кафедри політології ЛНУ ім. І.Франка зауважив, що після нового року на телебаченні почали демонструвати просту і доступну соціальну рекламу.

- Рекламу про те, як все добре в Україні, як гарно йдуть реформи. Це ознака не того, що почався новий рік і несподівано в країні виявилися гроші. Це є реклама, яка спрямована на підтримку однієї конкретної особи, майбутнього кандидата в Президенти. Крім того, багато експертів, які підтримують чинну владу, почали в один голос говорити, що вибору немає, що в умовах війни є тільки один кандидат, - говорить він.

Анатолій Романюк переконаний, що Львівщина ніколи не буде голосувати за певних кандидатів, наприклад, за кандидата від Опоблоку. Але Львівщина легко реагує на масовану рекламу на телебаченні. Тому голосування Львівщини залежить від тих маніпуляцій, які будуть робити на телебаченні.

- Водночас Львівщина характеризується тим, що шукає пасіонарного лідера, який має вирішити всі питання, - вважає експерт.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:47 15 квітня 2021 р.

Міністри закордонних справ країн Балтії летять в Київ з аеропорту Вільнюса

Міністри закордонних справ Литви, Латвії та Естонії вирушили до Києва, щоб висловити свою підтримку Україні з огляду на дедалі більшу напругу, яку спричиняє зростання російських сил на кордоні двох країн.

Рубрика: Політика

11:35 15 квітня 2021 р.

Польща за конкретні рішення НАТО для підтримки суверенітету й територіальної цілісності України

Під час відеоконференції Північноатлантичної ради голови дипломатії та міністри оборони країн НАТО обговорювали питання скупчення російських військ у прикордонних з Україною зонах.

Рубрика: Політика

22:34 14 квітня 2021 р.

Інструктори НАТО на Львівщині навчали воювати з диверсійними і розвідгрупами

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися кількаденні польові тренування спеціалістів Військової служби правопорядку. Головною метою було відпрацювання методів припинення постачання до військових частин і містечок наркотичних та інших заборонених речовин, а також пошук і припинення діяльності в нашому тилу ворожих диверсійних і розвідувальних груп.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу