Провладна партія вже вступила у виборчу кампанію, – політолог (Львів)

14:15 1 лютого 2018 р.

Дострокових президентських виборів не буде. Все йде за планом і остання неділя березня наступного року – дата проведення виборів Президента.

Про це сьогодні, 1 лютого, під час засідання Громадського прес-центру “Вибори президента-2019” на тему: “Президентські вибори-2019: кого і чому нині підтримує Львівщина?”, яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив директор Центру політичних досліджень, доктор політичних наук, професор кафедри політології ЛНУ ім. І.Франка Анатолій Романюк.

За його спостереженнями, виборча кампанія вже почалася. Але в гру вступила тільки провладна партія.

- Сьогодні вже є соціальна реклама на державних телеканалах. І, за методиками західних аналітичних структур, вона має трактуватися як реклама на користь діючого Президента, - експерт нагадав норму виборчого законодавства про те, що агітація починається наступного дня після реєстрації кандидата, тобто за сто днів до виборів.

Професор кафедри політології ЛНУ ім. І.Франка зауважив, що після нового року на телебаченні почали демонструвати просту і доступну соціальну рекламу.

- Рекламу про те, як все добре в Україні, як гарно йдуть реформи. Це ознака не того, що почався новий рік і несподівано в країні виявилися гроші. Це є реклама, яка спрямована на підтримку однієї конкретної особи, майбутнього кандидата в Президенти. Крім того, багато експертів, які підтримують чинну владу, почали в один голос говорити, що вибору немає, що в умовах війни є тільки один кандидат, - говорить він.

Анатолій Романюк переконаний, що Львівщина ніколи не буде голосувати за певних кандидатів, наприклад, за кандидата від Опоблоку. Але Львівщина легко реагує на масовану рекламу на телебаченні. Тому голосування Львівщини залежить від тих маніпуляцій, які будуть робити на телебаченні.

- Водночас Львівщина характеризується тим, що шукає пасіонарного лідера, який має вирішити всі питання, - вважає експерт.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу