Проти України воюють на її сході не менше двох диверсійних груп і 300 кадрових військових з Росії, – «ІС»

20:08 16 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: discussio.ru

Як повідомляє в середу спільнота «Інформаційний Спротив», всі вони значаться в списках особового складу військових частин ЗС РФ.

Спільнота «Інформаційий Спротив» опублікувала сьогодні, 16 липня, на своєму сайті (а її координатор, керівник Центру військо-політичних досліджень Дмитро Тимчук – в інтернет-мережі «Facebook») «Зведення ІС: триває приховане російське вторгнення до України», текст якого наводимо повністю:

«За оперативними даними групи «Інформаціний Спротив», Росія продовжує приховане військове вторгнення в Донбас.

Зокрема, окрім важких озброєнь і військової техніки, на територію України проникають і найманці (в основному це військовослужбовці запасу, завербовані через військкомати РФ).

Окрім того, з російської території в Донбас перекидаються і російські військовослужбовці, які значаться в списках особового складу військових частин ЗС РФ. 

Щодо кадрових російських військовослужбовців, то їх на даний момент на території України діють не менше 300 осіб.

Основна їх частина – володарі технічних військово-облікових спеціальностей. Постійне місце служби – в основному частині Південного військового округу РФ. 

Дані військовослужбовці закидаються в Україну без документів, у формі без розпізнавальних знаків (формат «зелених чоловічків»).

Окрім того, на території України діють і групи російського спецназу. 

Як ми повідомляли раніше, перекинуті в Ростовську область до кордону з Україною штатні диверсійно-розвідувальні групи частин спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ були зорієнтовані на закидання в Україну 15 липня.

На ранок 16 липня відзначають присутність як мінімум 2 таких груп, які діють на території України – в  прикордонних районах Луганської області. 

Також підтверджуються дані про те, що артилерійські обстріли території РФ здійснюються бойовиками за вказівкою керівництва терористичних організацій, які діють в Донбасі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини