«Проти тероризму – вся Україна», – заявила на допиті бойовикам старший лейтенант української армії (відео)

22:00 20 червня 2014 р.


Фото: YouTube

Надія Савченко також відмовилася зрадити своїй Вітчизні.

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» розповіла в повідомленні «Українська жінка-офіцер мужньо трималась під час допиту терористами (відео)»:

«Надія Савченко не розповіла терористам інформацію про кількість українських військових попри тиск. Терористи з буремного Сходу допитали українську жінку-офіцера Надію Савченко, але вона мужньо трималася і гідно відповідала на зухвалі питання.

Бойовики прикували Савченко наручниками до залізної труби, а свій допит записали на відео. Савченко розповіла, що приїхала на Схід добровольцем, аби захистити територіальну цілісність держави і мирних жителів від зовнішнього вторгнення Росії.

«Я давала присягу народові України захищати територіальну цілісність від зовнішнього вторгнення», – розповіла офіцер, відповідаючи на питання, з якою метою вона приїхала на Донбас.

Савченко визнала, що вона – штурман-оператор гелікоптера Мі-24 і сказала бойовикам, що проти них виступає вся Україна, а точної кількості військових та бойових одиниць екстремістам не «здала».

«Я на це не звертала уваги, а навіть якщо знала, не сказала б. Ви ж розумієте, для чого ця інформація? Для того, щоби знати супротивника», – впевнено відповіла жінка-офіцер. 

Відео допиту на YouTube оприлюднив користувач »aigu guillotine». 

Натомість «Телеканал новин «24» доповнює це повідомлення так: «За словами Савченко, вона приїхала на схід добровольцем. «Проти тероризму вся Україна», – сказала офіцер української армії. Полонена заявила, що не зрадить присязі українському народові, відмовившись розповісти про озброєння української армії».

Путінські пропагандисти дезінформують, що штурман-оператор гелікоптера Мі-24 Надія Савченко – нібито снайпер
Відео: aigu guillotine

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу