Проти Садового вперше проголосувало 90 тисяч виборців, – спостерігач

14:03 16 листопада 2015 р.

І електорат «Свободи», й електорат Андрія Садового кількісно не змінився.

Про це сьогодні, 16 листопада, під час засідання на тему: «Підсумки ІІ-го туру виборів міського голови Львова 15 листопада», яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив аналітик ГМ «ОПОРА» у Львівській області Олександр Неберикут.

- Є приблизно 20 тисяч виборців, які вже років з десять голосують за «Свободу». І Садовий, який вже виграє треті вибори, то не було жодних виборів, де би він набрав менше 130 тисяч голосів виборців. Це теж є певною тенденцією, незважаючи на те, чи Садовому протистоїть «Свобода», як це було зараз, чи протистоїть Писарчук, як це було в 2010 році, - каже спостерігач. 

Хоча, як він зазначив, чи не вперше проти Садового проголосувало 90 тисяч виборців. Раніше. коли він перемагав, проти нього голосувало набагато менше. Водночас і ці вибори показали, що зараз немає політичної сили чи політика, який би міг протистояти Андрієві Садовому.

За словами голови правління ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломії Саврук, і в першому, і в другому турах кількість голосів, які здобув Андрій Садовий, - однакова.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу