Проти призначення «свободівця» головою РДА на Львівщині – 40 зі 45 сільських голів району

16:14 9 квітня 2014 р.


Фото: varianty.net

Її будівлю пікетували з цього приводу селяни, підприємці та місцеві афганці.

40 із 45 сільських голів Жовківщини виступили проти призначення нового голови райдержадміністрації 28-річного «свободівця» Богдана Юрдиги. Учора селяни, підприємці та місцеві афганці приїхали пікетувати Жовківську РДА.

Зокрема, сільський голова Нової Кам'янки Ярослав Ребець обурюється: «Він молодий, що така людина розуміє у господарці такого великого району? Його призначили по партійній квоті. «Свобода» скрізь розставляє своїх людей. Ми пропонували на голову району місцевого досвідченого підприємця Романа Димчину. Він нам не раз допомагав дороги робити. Так ні, він же не підходить, бо не «свободівець».

Своєю чергою, міський голова Рави-Руської Ірина Верещук зазначила, що у випадку, коли до думки людей і надалі не прислухатимуться, акції протесту у майбутньому можуть мати непередбачувані наслідки. Обіцяють навіть перекривати міжнародну трасу Львів-Рава-Руська: «У Києві на Майдані ще не встигли нової бруківки покласти, а на місцях вже починається освоювання найбільш привабливих посад. Не беруть до уваги професійні навики та досвід нових чиновників, не враховуючи думки людей щодо їхнього призначення. Це безглуздо, коли «Свобода» пояснює таке призначення тим, що вони набрали найбільший відсоток голосів на місцевих виборах 2010. На них нема попиту у суспільстві. Рейтинг «Свободи» дуже добре видно – 40 із 45 сільських і селищних рад «проти». Ще ніщо так не об'єднувало наших голів і сільські громади, як сьогоднішній виступ проти «Свободи».

Громади району висунули свою кандидатуру і подали заявку в обласну адміністрацію, проте думки селян були проігноровані. У день протесту губернатор Львівщини «свободівка» Ірина Сех була на сесії Верховної Ради. Вона відлучається від своєї прямої роботи, бо не склала депутатського мандата і одночасно займає два крісла.

Ірину Сех, за фахом учительку молодших класів, також призначили за партійною квотою. Хоч підприємці і громадські діячі Львівщини висували на посаду голови обласної адміністрації Ярослава Рущишина – підприємця, громадського діяча з трьома вищими освітами.

Відтак громадський діяч Тарас Возняк прогнозує: «Якщо така практика і далі буде продовжуватися, якщо монопартійність «свободівська» буде ширитися, повстане ще один Майдан. Наступний диктат не пройде».

Про це повідомляє сьогодні, 9 квітня,журналіст київської «Газети по-українськи» Леся Межва.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу