Проти активістів Майдану на Львівщині порушуватимуть надумані справи, – опозиція

13:20 3 лютого 2014 р.


Фото: molbuk.ua

Про це йдеться в заяві обласного осередку партії «УДАР Віталія Кличка».

Прес-служба «УДАРу» інформує сьогодні, 3 лютого, в повідомленні «Проти активістів Майдану на Львівщині влада порушуватиме справи за надуманими підставами»:

«Правоохоронні органи готують підстави для арешту активістів Майдану на Львівщині.  Про це йдеться в заяві Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

У Львівському «УДАРі» наголосили, що переконавшись у тому, що розігнати Майдан у Києві силами своїх прислужників з Беркуту, міліції та так званих «тітушок» не вдасться, режим вдається до індивідуального терору. «З достовірних джерел в правоохоронних органах нам стало відомо, що уже сьогодні готуються формальні підстави для арештів  активних діячів Майдану, в тому числі, лідерів УДАРу Львівщини. Доказом того є «дружнє спілкування» представників, так званих, правоохоронних органів, в якому лунають попередження про можливі арешти, коли це не спрацьовує починаються анонімні погрози», – йдеться в заяві.

В організації також зауважили, що крім порушення під вигаданими та абсурдними приводами кримінальних проваджень, в хід йтимуть вже апробовані в Одесі, Черкасах та Запоріжжі методи «впливу» – залякування, побиття,викрадення. «Ми переконані, що серед особового складу правоохоронних та силових органів Львівщини є чимало порядних,чесних та сміливих людей. Звертаємося сьогодні саме до них із закликом не виконувати злочинні накази», – наголошується в заяві.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу