Протоколи, які відправили на уточнення, мають граматичні помилки, – Кошулинський

13:54 27 жовтня 2015 р.

Усі фальсифікації з голосами відбуваються з протоколами, які відправляють на уточнення. Цього разу міська ТВК відправила на уточнення близько 15% протоколів. Про це сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції під час виборів міського голови Львова», повідомив кандидат на посаду міського голови Львова від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

- Ми передбачаємо, що так званий уточнений протокол може вплинути на результат виборів. Хоча ті протоколи, які були відправлені, мають помилки не з математики, а з орфографії, граматичні помилки. Більша частина з них  не стосувалися цифр. Там неправильний запис, помилка в номері дільниці, - каже він.

За його словами, члени ТВК, відправляючи протоколи на уточнення, радили членам дільничих комісій просто відпочити.

- Відправили до вівторка, тому що всі підрахунки на дільницях проводили вже під ранок, всі були вже змучені, писали декілька протоколів і були механічні помилки. Людина під ранок, не спавши добу, не могла п’ять протоколів однаково написати. Знаходили елементарні граматичні помилки і казали: ідіть спати і приходьте у вівторок. І зараз вже приймають протоколи, які відправили на доопрацювання, - каже Руслан Кошулинський.

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу