Протоколи, які відправили на уточнення, мають граматичні помилки, – Кошулинський

13:54 27 жовтня 2015 р.

Усі фальсифікації з голосами відбуваються з протоколами, які відправляють на уточнення. Цього разу міська ТВК відправила на уточнення близько 15% протоколів. Про це сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції під час виборів міського голови Львова», повідомив кандидат на посаду міського голови Львова від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

- Ми передбачаємо, що так званий уточнений протокол може вплинути на результат виборів. Хоча ті протоколи, які були відправлені, мають помилки не з математики, а з орфографії, граматичні помилки. Більша частина з них  не стосувалися цифр. Там неправильний запис, помилка в номері дільниці, - каже він.

За його словами, члени ТВК, відправляючи протоколи на уточнення, радили членам дільничих комісій просто відпочити.

- Відправили до вівторка, тому що всі підрахунки на дільницях проводили вже під ранок, всі були вже змучені, писали декілька протоколів і були механічні помилки. Людина під ранок, не спавши добу, не могла п’ять протоколів однаково написати. Знаходили елементарні граматичні помилки і казали: ідіть спати і приходьте у вівторок. І зараз вже приймають протоколи, які відправили на доопрацювання, - каже Руслан Кошулинський.

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу