Протестувальники звільнять частину Львівської ОДА (відео)

15:28 28 січня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Про це повідомив у вівторок комендант народної самооборони ЛОДА Андрій Соколов.

У його повідомленні сказано: «Ми отримали лист голови Львівської облради Петра Колодія з проханням звільнити зайняті нами приміщення. Коли власник приміщення, один із координаторів опозиції області, звертається, ми зобов’язані виконати. У нас не було мети воювати з опозицією і мети сидіти тут до переможного кінця теж не було. Є звернення Петра Колодія, він взяв на себе відповідальність тепер за це приміщення. А собі якусь роботу іншу знайдемо».

Відтак, за словами Соколова, 28 січня приміщення ЛОДА буде повністю звільнено. Він додає: «Люди трохи незадоволені. Але ми не можемо з опозицією воювати, ми разом боремося з режимом» .

Натомість, за словами Соколова, львівський Майдан розходитися не буде і барикади біля будівлі також залишаються. Він додає: «Працівники ЛОДА намагалися потрапити на роботу. Ми їх сьогодні не впускали. Але з моменту, коли ми покинемо приміщення, якщо працівники ЛОДА будуть працювати – всі питання до керівника облради, щоб він мотивував причину цього». 

Про це інформує сьогодні, 28 січня, «Українська правда». Натомість «Укрінформ» повідомляє у вівторок:

«У Львові спростували інформацію про звільнення ОДА

Голова Львівської облради Петро Колодій назвав неправдивою інформацію про звільнення протестуючими приміщення облдержадміністрації.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у прес-службі Львівської облради.

«Інформація про те, що голова Львівської обласної ради вимагає від громадських організацій звільнити приміщення на Винниченка, - неправдива. Двері адміністративного будинку й далі відчинені для активістів спротиву, більше того, за рішенням сесії тут створено пункт обігріву населення. Про це заявив сам керівник ЛОР, коментуючи повідомлення про начебто виселення активістів із будинку ЛОДА, яку вона орендує в обласної ради», - зазначила прес-секретар Надія Гербовка.

Керівник ЛОР зазначив, що Львівська обласна рада виконує рішення сесії обласної ради про розміщення в адміністративних приміщеннях Львівської обласної ради за адресою: вул. В.Винниченка, 16, 18 пунктів обігріву населення. До цього рішення депутати внесли пункт, на якому наполягав комендант Штабу Народної самооборони Андрій Соколов, про те, що управління майном спільної власності Львівської обласної ради має вжити невідкладних заходів для повернення балансоутримувачеві приміщень за адресою: вул. Винниченка, 16 та 18, які перебували в оренді Львівської обласної державної адміністрації.

Тобто обласна рада бере на себе відповідальність за приміщення і його охорону. Долучитися до охорони будівлі зголосилася Спілка офіцерів України. Також у будинку й надалі продовжують цілодобове чергування та прийом громадян депутати обласної ради.

За словами самого Колодія, керівництво облдержадміністрації сюди не повернеться.

В той же час до протестуючих із заявою щодо компромісу і порозуміння звернувся очільник ЛОДА Олег Сало. Він зазначив, що захоплення адмінбудівель обласної та окремих районних держадміністрацій призводить до дестабілізації всіх бюджетних установ галузі медицини, освіти, соціального захисту, культури, оскільки саме від роботи органів виконавчої влади залежить вчасна виплата зарплат, пенсій соцвиплат незахищеним верствам населення, забезпечення навчального процесу у школах, дитсадках, надання вчасної меддопомоги, робота житлово-комунальної сфери тощо».

 


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу