Навіть на Львівщині досі вільно себе почувають проросійські структури

17:28 16 квітня 2014 р.


Фото: kpukiev.ucoz.ua

Зокрема, путінський агітатор входить до складу Громадської консультативної ради при обласному управлінні міліції.

Путінські агітатори є навіть у правоохоронних органах Львівщини. На засіданні Громадської консультативної ради Львівського обласного управління міліції минулого тижня порушили питання про виключення із ради одного із членів – Володимира Мальсагова.

Ця людина у 2011 році працювала у львівському осередку Центру «Кремлевская стратегия». Зараз очолює обласний осередок проросійської організації «МОД ОКЕАН» («Международное Общественное Движение «Открытая Конфедерация Европейско-Азиатских Народов») . 

Гасло цієї організації на їх сайті – «Владимир Путин – собиратель Земли Русской» Про діяльність цієї людини члени Громадської ради при міліції дізналися під час революції.

Рустам Курбанов, який представляє у Громадській раді ГО «Округ», розповідає: «Мальсагов почав писати в інтернеті, що на Майдан поїхали «лише львівські бомжі, фашисти і проститутки». Ми одразу ж відреагували на такі заяви. Дізналися про його участь у проросійських організаціях. Тоді цей чоловік почав виправдовуватися, що вже змінив свою точку зору про Майдан. А в «Кремльовській стратегії» перебував тільки тому, що охороняв російські бізнес-структури. Проте не зізнався про членство в ОКЕАН»

І ось цей Мальсагов відмовився покидати дорадчу структуру міліції. Натомість члени Громадської консультативної ради Львівського обласного управління міліції вимагають вигнати цю людину. Курбанов розповів також:

«Однак, на наше здивування, голова ради Олег Ільків не підтримав нас. Пояснює, що положення не дозволяє виганяти одну людину. І навіть не виставив це питання на порядок денний засідання ради. Ми ж тоді запропонували написати заяви на вихід із ради усім членам, таким чином вона саморозпуститься. А тоді можна скликати новий склад. Однак Ільків навіть не поставив це питання на голосування, - Нам важлива наша репутація, як львів'ян. І ми не хочемо, щоби репутація Мальсагова поширювалася на нас. Це етичний момент. І друге, ми не допустимо, щоб такі люди мали вплив на силові структури Львова. Це питання безпеки області».

Ось слова зі сторінки Мальсагова Вконтакті: «Поскольку родился и жил я в Советском Союзе, для меня стал огромной личной трагедией распад этого Великого Союза. На пост-советском пространстве обороноспособностью обладает лишь Россия, и лишь благодаря приходу к власти Владимира Путина, которому удалось начать модернизацию армии. Я лично искренне благодарен ему за этот подвиг. Как истинный патриот В. Путин, также инициировал интеграционные процессы на пост-советском пространстве, назвав распад Советского Союза величайшей геополитической катастрофой. Будучи гражданином Украины, живя во Львове, я горячо поддерживаю восстановление Великого Государства»

Мальсагов сьогодні є також у списках так званої Національної ради козаків України. Адреса структури збігається з адресою офісу «Кремльовської стратегії» в Україні.

Сьогоднішній склад Громадської ради обласної міліції був затверджений ще минулого року, до Майдану, і погоджений колишнім начальником управління – Олександром Рудяком. Хоч юридично рада не вирішує питань і має лише консультативну функцію, фактично ж її члени мають доступ до усіх владних кабінетів і можуть впливати на рішення керівництва силових структур.

Щодо обласного осередку «ОКЕАНу», то він налічує більше двадцяти осіб з таких організацій як «Український вибір», «Русский блок», «Агенство економічної безпеки», яке очолює Мальсагов, та інших маловідомих сумнівних організацій. Юридична адреса структури невідома.

Члени Громадської ради Рустам Курбанов та Роман Жук подали заяву у Службу Безпеки Львівської області, щоб вона перевірила таку організацію, як «ОКЕАН» та з'ясувала, чим саме вона займається на Львівщині. Про це повідомляє сьогодні, 16 квітня, кореспондент київської «Газети по-українськи» Леся Межва.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу