Навіть на Львівщині досі вільно себе почувають проросійські структури

17:28 16 квітня 2014 р.


Фото: kpukiev.ucoz.ua

Зокрема, путінський агітатор входить до складу Громадської консультативної ради при обласному управлінні міліції.

Путінські агітатори є навіть у правоохоронних органах Львівщини. На засіданні Громадської консультативної ради Львівського обласного управління міліції минулого тижня порушили питання про виключення із ради одного із членів – Володимира Мальсагова.

Ця людина у 2011 році працювала у львівському осередку Центру «Кремлевская стратегия». Зараз очолює обласний осередок проросійської організації «МОД ОКЕАН» («Международное Общественное Движение «Открытая Конфедерация Европейско-Азиатских Народов») . 

Гасло цієї організації на їх сайті – «Владимир Путин – собиратель Земли Русской» Про діяльність цієї людини члени Громадської ради при міліції дізналися під час революції.

Рустам Курбанов, який представляє у Громадській раді ГО «Округ», розповідає: «Мальсагов почав писати в інтернеті, що на Майдан поїхали «лише львівські бомжі, фашисти і проститутки». Ми одразу ж відреагували на такі заяви. Дізналися про його участь у проросійських організаціях. Тоді цей чоловік почав виправдовуватися, що вже змінив свою точку зору про Майдан. А в «Кремльовській стратегії» перебував тільки тому, що охороняв російські бізнес-структури. Проте не зізнався про членство в ОКЕАН»

І ось цей Мальсагов відмовився покидати дорадчу структуру міліції. Натомість члени Громадської консультативної ради Львівського обласного управління міліції вимагають вигнати цю людину. Курбанов розповів також:

«Однак, на наше здивування, голова ради Олег Ільків не підтримав нас. Пояснює, що положення не дозволяє виганяти одну людину. І навіть не виставив це питання на порядок денний засідання ради. Ми ж тоді запропонували написати заяви на вихід із ради усім членам, таким чином вона саморозпуститься. А тоді можна скликати новий склад. Однак Ільків навіть не поставив це питання на голосування, - Нам важлива наша репутація, як львів'ян. І ми не хочемо, щоби репутація Мальсагова поширювалася на нас. Це етичний момент. І друге, ми не допустимо, щоб такі люди мали вплив на силові структури Львова. Це питання безпеки області».

Ось слова зі сторінки Мальсагова Вконтакті: «Поскольку родился и жил я в Советском Союзе, для меня стал огромной личной трагедией распад этого Великого Союза. На пост-советском пространстве обороноспособностью обладает лишь Россия, и лишь благодаря приходу к власти Владимира Путина, которому удалось начать модернизацию армии. Я лично искренне благодарен ему за этот подвиг. Как истинный патриот В. Путин, также инициировал интеграционные процессы на пост-советском пространстве, назвав распад Советского Союза величайшей геополитической катастрофой. Будучи гражданином Украины, живя во Львове, я горячо поддерживаю восстановление Великого Государства»

Мальсагов сьогодні є також у списках так званої Національної ради козаків України. Адреса структури збігається з адресою офісу «Кремльовської стратегії» в Україні.

Сьогоднішній склад Громадської ради обласної міліції був затверджений ще минулого року, до Майдану, і погоджений колишнім начальником управління – Олександром Рудяком. Хоч юридично рада не вирішує питань і має лише консультативну функцію, фактично ж її члени мають доступ до усіх владних кабінетів і можуть впливати на рішення керівництва силових структур.

Щодо обласного осередку «ОКЕАНу», то він налічує більше двадцяти осіб з таких організацій як «Український вибір», «Русский блок», «Агенство економічної безпеки», яке очолює Мальсагов, та інших маловідомих сумнівних організацій. Юридична адреса структури невідома.

Члени Громадської ради Рустам Курбанов та Роман Жук подали заяву у Службу Безпеки Львівської області, щоб вона перевірила таку організацію, як «ОКЕАН» та з'ясувала, чим саме вона займається на Львівщині. Про це повідомляє сьогодні, 16 квітня, кореспондент київської «Газети по-українськи» Леся Межва.

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу