Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

19:17 24 жовтня 2020 р.

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Про це Dailylviv поінформували у ГМ "ОПОРА".

За повідомленням ОПОРИ, додруковують бюлетені для трьох дільничних виборчих комісій у Франківському районі міста Львова. Львівська міська територіальна виборча комісія замовила кількість бюлетенів за попередніми розрахунками, забувши, що кількість виборців на цих дільницях збільшилася через те, що сусідню дільницю ліквідували. Для цих дільниць потрібно додатково виготовити 3214 бюлетенів (по 1607 бюлетенів з виборів міського голови та з виборів депутатів Львівської міської ради) для трьох дільниць: №462039 - по 238 бюлетенів, №462041 - по 539 бюлетенів, №462043 - по 800 бюлетенів.

Для дільничної виборчої комісії №460703, що у місті Миколаїв не вистачає понад 300 бюлетенів у яких виборці мають голосувати за очільника Миколаївської міської територіальної громади. А для ДВК №460788 (село Болоня) бракує 69 бюлетенів, у яких мають голосувати за партії і кандидатів до міської ради. Цю інформацію підтвердив ОПОРІ голова Миколаївської міської територіальної виборчої комісії Зіновій Блискун.

42 тис бюлетенів - в брак. У виборчому окрузі на Львіщині переплутали партійну приналежність кандидатів.

dailylviv.com

До теми

12:02 3 грудня 2020 р.

Депутатам місцевих рад заборонили голосувати через конфлікт інтересів

Верховна Рада заборонила голосування депутатів місцевих рад в умовах конфлікту інтересів. Відповідний законопроект №3034а народні депутати схвалили за основу та в цілому.

Рубрика: Політика

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу