Пропагандисти Путіна проголосили львів’янина Андрія Парубія замовником вбивства Бориса Нємцова

20:00 18 березня 2015 р.


Фото: зі сторінки першого заступника Голови Верховної Ради України Андрія Парубія в інтернет-мережі «Facebook»

Перший заступник Голови Верховної Ради Андрій Парубій повідомив у середу: «В «Комсомольской правде», яка претендує на серйозне видання, було опубліковано черговий маразм кремлівської пропаганди. Згідно статті, виявляється, що Андрій Парубій був замовником вбивства Бориса Нємцова!!!».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив сьогодні, 18 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«У московських пропагандистів поїхав дах! Це вже переходить всі межі здорового глузду.

Вчора в «Комсомольской правде», яка претендує на серйозне видання, було опубліковано черговий маразм кремлівської пропаганди. Згідно статті, виявляється, що Андрій Парубій був замовником вбивства Бориса Нємцова!!! 

Вже були неодноразові виступи Чуркіна на найвищому рівні в Асамблеї ООН, де він звинувачував мене у тому, що я найняв снайперів для розстрілу спецназівців на Майдані. Були неодноразові звинувачення в тому, що саме я організував одеські події, а тепер вони випорожнились новим ноу-хау – що, виявляється, Парубій є замовником вбивства Бориса Нємцова. 

Із Борисом Нємцовим я був знайомий давно, з часів Помаранчевої революції. На його запрошення їздив на Болотну площу, де пліч-о-пліч стояв із тими росіянами, які бачать Росію не путінською, а іншою. Які розуміють всю небезпеку і зло путінського режиму. 

Ті ж самі люди, які два місяці тому кинули мені під ноги бойову гранату в центрі Києва, ті ж самі люди, яким вдалось застрелити Нємцова, ті ж самі люди, які вбили Литвиненка сьогодні намагаються приховати правду за ідіотськими вигадками. «Чим більша брехня, тим більше в неї повірять», – говорив Геббельс.

Сьогодні це не спрацює. Весь світ і всі люди, в яких є хоч крихта здорового глузду, розуміють і знають те, хто був і є організатором цих вбивств. Це особисто президент Росії Володимир Путін. Путін буде відповідати перед законом у Гаазі і закінчить так, як до нього закінчили всі диктатори-вбивці, які взяли на себе місію розпоряджатись людськими життями».

dailylviv.com

До теми

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу