Прокуратура Львівщини оскаржила 42 рішення міських і районних рад

13:41 29 січня 2014 р.


Фото: grim.in.ua

Зокрема – про визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу, про звернення до держслужбовців, суддів, працівників правоохоронних органів та військовослужбовців та про утворення виконкомів.

Про це повідомили в прес-службі обласної прокуратури. За її інформацією органами цієї установи завлено до окружного адміністративного суду 42 позови щодо скасування рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих у період з 16 січня. Йдеться про рішення, щодо визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, про звернення до держслужбовців, суддів, працівників правоохоронних органів та військовослужбовців та про утворення виконавчих комітетів. Окрім того, оскаржуються рішення про заборону діяльності окремих політичних партій та висловлення недовіри головам місцевих державних адміністрацій. Водночас до суду скеровані клопотання про забезпечення позовів шляхом заборони оприлюднення вказаних рішень.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу