Програми освіти, безпеки та доріг Львівщини: чи прозоро, чи ефективно, чи перспективно? (відеотрансляція)

10:38 6 березня 2017 р.

  • 0

У Львівському прес-клубі розпочалася прес-конференція на тему «Програми освіти, безпеки та доріг Львівщини: чи прозоро, чи ефективно, чи перспективно?».

Промовці:

Галина Бордун, заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді, заступник голови комісії з питань освіти та науки ЛОР;

Юрій Голуб, депутат фракції «Самопоміч», заступник голови комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем ЛОР;

Тетяна Письменна, депутат фракції «Самопоміч», член комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури ЛОР.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 27 березня 2020 р.

ТКГ не підписала жодних документів

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу проходило у форматі відеоконференції.

Рубрика: Політика

12:27 17 березня 2020 р.

Верховна Рада призначила Генеральну прокурорку

На посаду Генерального прокурора сьогодні парламент призначив – за поданням Президента Володимира Зеленського – тимчасову директорку Державного бюро розслідувань.

Рубрика: Політика