Проблеми з Україною – серйозний дзвіночок для Європи – Ю. Шведа

17:27 26 січня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Якби політика Європи і США була більш рішучою до режиму Януковича, то це могло би зупинити радикалізм і агресію, які виходять від української влади. Але карт-бланш, підтримка, з Росії і мовчазна згода зі сторони Європи і США дають Януковичу підстави поводити себе саме так.

Про це у відеомарафоні на тему «Як зупинити російський сценарій руйнації України?», який відбувся у Львівському прес-клубі, сказав політолог Юрій Шведа.

«Концепція Заходу, Америки і Євросоюзу – розширення Європи полягала в тому, що вони встановили відповідні стандарти, і якщо ви хочете до нас приєднатися, то ви повинні використати ту систему стандартів, які ми використовуємо, які є нашими цінностями і тільки тоді, якщо ви доростете в економічному, політичному сенсі, ми готові прийняти вас в свою сім’ю. Звичайно, з точки зору ситого суспільства, суспільства, яке досягнуло цих параметрів, такий підхід виправданий. Вони хочуть бачити собі подібних.

Але якщо в глобальному контексті мова йде про боротьбу між Заходом і Сходом, західними демократичними цінностями і авторитарними, то це вже не тільки проблема України. Європа ставить вимоги до України, не розуміючи, що Україна залишилася один на один з Росією. Сьогодні, проблеми, які виникли з Україною, серйозний дзвіночок, щоб і Європа задумалася.

Те, що сталося зУкраїною – криза східноєвропейської політики Євросоюзу. Очевидно, повинно бути переглянуто ставлення європейських держав до країн східного партнерства»,- наголосив Юрій Шведа.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу