Про намір вийти з фракції «БПП» заявив ще один нардеп зі Львівщини

12:44 9 вересня 2015 р.


Фото: nkontrol.org.ua

Богдан Матківський уже подав відповідну заяву в секретаріат Верховної Ради на ім`я її голови Володимира Гройсмана.

«Народний депутат України, член політради партії «Громадський рух «Народний контроль» Богдан Матківський заявив про намір вийти із парламентської фракції «Блок Петра Порошенка». Так, Богдан Матківський уже подав відповідну заяву у Секретаріат на ім`я голови ВРУ Володимира Гройсмана», – повідомили повідомили сьогодні, 9 вересня, в прес-службі партії «Громадський рух «Народний контроль», де також розповіли в середу:

«Нагадаємо, заяву про вихід із фракції БПП 31 серпня подав народний депутат України, член політради партії «ГР «Народний контроль» Олег Мусій. Він, зокрема, зазначив, що його до такого рішення спонукало голосування народних депутатів 31серпня за запропоновані зміни до Конституції.

Раніше, 17 липня, фракцію БПП залишив і Дмитро Добродомов. Своє рішення народний депутат аргументував небажанням парламентарів виконувати важливі пункти коаліційної угоди.

Відтак, п`ятеро народних депутатів України об`єдналися у Верховній Раді у нове міжфракційне об`єднання «Народний контроль». Відповідну заяву було подано 2 вересня до Секретаріату Верховної Ради України. До нового об`єднання увійшли  парламентарі Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Богдан Матківський, Андрій Антонищак та Євген Рибчинський».

Про це повідомили сьогодні, 9 вересня, в прес-службі партії «Громадський рух «Народний контроль». Натомість на сторінці «Матківський Богдан Миронович» у Вікіпедії інформують:

«Богдан Миронович Матківський (14 лютого 1980, Трускавець, Львівська область) –український політик. Народний депутат України.

Закінчив дев'ять класів СЗШ № 3, згодом вчився у військовому ліцеї імені Героїв Крут. З відзнакою закінчив ПТУ № 19. Згодом закінчив факультет менеджменту та маркетингу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, але пішов не по педагогічному, а по економічному напрямку. З 2008 року долучився до соціально-економічних програм. Генеральний директор ТзОВ «Зет-Автор».

Був заступником сотника 12 Сотні Майдану. У лютому 2014 року Андрій Парубій призначає Богдана Матківського координатором Самооборони в Дрогобичі. Командир 2 взводу 2 роти 1 Батальйону Національної гвардії».

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу