Президенти України і Росії почали домовлятися? (відео)

10:16 18 червня 2014 р.

Відбулася телефонна розмова Президента України Петра Порошенка з президентом Російської Федерації Владіміром Путіним у контексті реалізації мирного плану Президента України, в тому числі і щодо деескалації ситуації в Донецькій і Луганській областях.

Президенти України і Росії обговорили ряд першочергових заходів, які необхідно здійснити для сталого припинення вогню, а також максимально ефективні шляхи його моніторингу.

Президент України Петро Порошенко закликав президента Росії сприяти у звільненні всіх затриманих журналістів та активістів. Таке коротке повідомлення з'явилося на офіційному сайті Президента України вранці 18 червня.

Раніше - вчора ввечері - про цю телефонну розмову ширше повідомив офіційний сайт президента РФ. Подаємо цей текст повністю: "Глави держав обговорили актуальні питання двосторонніх відносин. Порушена тема можливого припинення вогню в районі бойових дій на південному сході України.

Владімір Путін висловив стурбованість у зв'язку з трагічною загибеллю російських журналістів у районі Луганська і акцентував увагу на необхідності безумовного забезпечення безпеки представників засобів масової інформації, які працюють в Україні в зоні конфлікту.

Петро Порошенко висловив співчуття у зв'язку із загибеллю представників російських ЗМІ і запевнив президента Росії в тому, що за його вказівкою буде проведено відповідне розслідування, а також вжито необхідних заходів щодо забезпечення безпеки журналістів".


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу