Президентом України у 2019 році стане не комуніст

14:17 2 лютого 2019 р.

Не буде у виборчому списку кандидатів також ще одного представника не дуже «розумної сили».

Сьогодні ЦВК затвердила "Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів Президента України" і затвердила "Порядок виготовлення та передачі списків виборців для проведення повторного голосування з виборів Президента України".

До Комісії громадяни України Жамойдо О.Л., Качановська Я.П. і Касьяненко Д.Л. особисто подали заяви разом із доданими документами для реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Розглянувши подані документи, Комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону та відмовила всім трьом у реєстрації кандидатами.

ЦВК також відмовила у реєстрації кандидатом Симоненку П.М., висунутому на з’їзді Комуністичної партії України. Через те, що статут, найменування та символіка партії не відповідають вимогам Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Окрім того,  Симоненко П.М. не надав відомостей про його місце проживання на території України впродовж десяти останніх перед днем виборів років.

ЦВК відмовила також у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України Соловйову О.М., висунутому на ІІІ З’їзді Політичної партії "Розумна сила". Через невідповідність анкети претендента і наявність у його передвиборній програмі положень, спрямованих на порушення суверенітету і територіальної цілісності держави.

Про це сьогодні повідомив відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії.

Таким чином ЦВК поки що офіційно зареєструвала лише 28 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В., Богомолець О.В., Шевченка О.Л., Насірова Р.М., Бойка Ю.А., Ляшка О.В., Корнацького А.О., Вілкула О.Ю., Тимошенко Ю.В.,Добродомова Д.Є.,Мороза О.О., Киву І.В., Кошулинського Р.В., Данилюка О.В., Таруту С.О., Смешка І.П., Богословську І.Г., Зеленського В.О., Габера М.О., Дерев’янка Ю.Б.

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу