Президентом України у 2019 році стане не комуніст

14:17 2 лютого 2019 р.

Не буде у виборчому списку кандидатів також ще одного представника не дуже «розумної сили».

Сьогодні ЦВК затвердила "Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів Президента України" і затвердила "Порядок виготовлення та передачі списків виборців для проведення повторного голосування з виборів Президента України".

До Комісії громадяни України Жамойдо О.Л., Качановська Я.П. і Касьяненко Д.Л. особисто подали заяви разом із доданими документами для реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Розглянувши подані документи, Комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону та відмовила всім трьом у реєстрації кандидатами.

ЦВК також відмовила у реєстрації кандидатом Симоненку П.М., висунутому на з’їзді Комуністичної партії України. Через те, що статут, найменування та символіка партії не відповідають вимогам Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Окрім того,  Симоненко П.М. не надав відомостей про його місце проживання на території України впродовж десяти останніх перед днем виборів років.

ЦВК відмовила також у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України Соловйову О.М., висунутому на ІІІ З’їзді Політичної партії "Розумна сила". Через невідповідність анкети претендента і наявність у його передвиборній програмі положень, спрямованих на порушення суверенітету і територіальної цілісності держави.

Про це сьогодні повідомив відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії.

Таким чином ЦВК поки що офіційно зареєструвала лише 28 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В., Богомолець О.В., Шевченка О.Л., Насірова Р.М., Бойка Ю.А., Ляшка О.В., Корнацького А.О., Вілкула О.Ю., Тимошенко Ю.В.,Добродомова Д.Є.,Мороза О.О., Киву І.В., Кошулинського Р.В., Данилюка О.В., Таруту С.О., Смешка І.П., Богословську І.Г., Зеленського В.О., Габера М.О., Дерев’янка Ю.Б.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу