Президента на Львівщині обиратимуть між Порошенком, Юлією Тимошенко та Зеленським, – соціологія

12:26 26 лютого 2019 р.


Фото: Львівський прес-клуб

89 відсотків опитаних львів’ян та мешканців Львівської області планують прийти на вибори 31 березня. І на посаду Президента будуть обирати між Петром Порошенком, Юлією Тимошенко та Володимиром Зеленським.

Про це сьогодні, 26 лютого,  під час прес-конференції на тему: "Виборчі тренди лютого. Львівська область”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила директорка дослідницького центру «Соцінформ», доцентка кафедри соціології Українського католицького університету Наталія Зайцева-Чіпак.

- Перш за все, нас цікавило, чи підуть люди на вибори. І ми бачимо, що - підуть. Понад 49 відсотків однозначно підуть, а понад 39 – швидше так. Якщо враховувати, що явка на вибори у Львівській області складає 75-76 відсотків. Тому ці показники, які виявило опитування, є оптимістичними, - коментує вона. 

Що стосується електоральних настроїв, то першість тут належить Петрові Порошенку, на другому місці – Юлія Тимошенко, на третьому – Володимир Зеленський.

- Петро Порошенко перемагає з досить великим відривом. Йому віддають перевагу 22,2 відсотки з усіх опитаних. 12 відсотків опитаних віддадуть перевагу Юлії Тимошенко і 11 відсотків – Володимиру Зеленському. До п’ятірки лідерів входять й Анатолій Гриценко з підтримкою на Львівщині у 9,8 відсотки та Андрій Садовий з підтримкою у 8,3 відсотки, – називає соціолог цифри. 

При цьому майже 18 відсотків опитаних не визначилися, за кого вони будуть голосувати під час виборів Президента. А 6,4 відсотків не підуть на вибори. 

- Якщо враховувати думку тільки тих, хто голосуватиме, то Петро Порошенко має підтримку - 23,7 відсотків, Юлія Тимошенко – 12,8, Володимир Зеленський – 11,7, - каже Наталія Зайцева-Чіпак.

Соціолог також зазначила, що з грудня до лютого у Львівській області рейтинги Петра Порошенка, Юлії Тимошенко та Володимира Зеленського зростають. А в Анатолія Гриценка падає рейтинг. Невеличкий приріст також показує Андрій Садовий.

- Анатолій Гриценко в січні був на другому місці, а зараз – лише на четвертому. Натомість другу позицію посіла Юлія Тимошенко. А третю – Володимир Зеленський. Рейтинги двох останніх кандидатів коливаються в межах похибки. І тільки рейтинг Петра Порошенка перевищує межі похибки, - пояснює директорка дослідницького центру «Соцінформ».

Вона також додала, що рейтинги Порошенка та Зеленського на Львівщині відповідають загальноукраїнським рейтингам. 

Довідка

В опитуванні участь взяли дорослі особи від 18 років і старші. Всього було опитано 1200 респондентів. Інтерв’ю проводити методом «обличчя до обличчя». Соцопитування проводилося з 8 до 18 лютого 2019 року.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:52 25 жовтня 2020 р.

У ЦВК повідомили, коли будуть результати місцевих виборів

Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив увечері 25 жовтня заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

Рубрика: Політика

23:43 25 жовтня 2020 р.

Для 40% виборців бюлетені були заскладними

У день виборів 25 жовтня 2020 року серед тих, хто голосував, 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями, 13% - дуже складно і 27% - трохи складно.

Рубрика: Політика

23:25 25 жовтня 2020 р.

Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Рубрика: Політика

22:08 25 жовтня 2020 р.

Місцеві вибори-2020: явка виборців у Львові - 38,6%

Усі дільниці у Львові зачинились вчасно. Триває підрахунок голосів. Загальна явка виборців по місту в середньому становить 38,6%, тобто проголосувало 221 797 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу