Президент зареєстрував у парламенті проект закону про припинення договору про дружбу з РФ

14:30 3 грудня 2018 р.


Фото: pravda.com.ua

Президент Петро Порошенко вніс у понеділок, 3 грудня, до Верховної Ради проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

Утім, текст законопроекту №0206 про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, а також супровідні докумени на сайті Верховної Ради наразі не оприлюднені. Про це повідомили в понеділок, 3 грудня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна», де також нагадали, що Рада національної безпеки і оборони України підтримала ініціативу президента України Петра Порошенка про непродовження Договору про дружбу, партнерство і співробітництво з РФ на 10 років ще 6 вересня 2018 року.

Петро Порошенко заявив тоді на засіданні РНБО: «За результатами засідання РНБО буде рішення і доручення міністерству закордонних справ у найкоротші терміни направити відповідну ноту російській стороні».

А 17 вересня президент України ввів своїм указом в дію рішення РНБО від 6 вересня 2018 щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року. Натомість 21 вересня міністерство закордонних справ України направило ноту російській стороні про непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Натомість 26 вересня президент України передав генеральному секретарю ООН Антоніу Гутерреш ноту про рішення України не продовжувати дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив у понеділок, що вона може розглянути президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією в четвер, 6 грудня, , якщо профільний комітет розгляне його напередодні в середу. Про це теж повідомили в понеділок, 3 грудня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу