Президент запевнив, що ніколи не здасть Україну

20:20 3 жовтня 2019 р.

  • 11


Фото: ukrinform.ua

Президент Володимир Зеленський пояснив останні дії влади щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема – стосовно «формули Штайнмаєра».

Відеозвернення глави держави оприлюднено на його сайті. Президент зазначив: «Можливо, я зараз когось сильно засмучу, але «зрада» скасовується. Пояснюю чому, і дуже прошу вас мене почути. Завершення війни та повернення всіх українських територій наразі може обговорюватися на найвищому рівні лише на одному майданчику, і це – з устріч у «нормандському форматі».

Глава держави наголосив, що така зустріч не могла відбутися найближчим часом, оскільки на шляху до цього була перепона – найбільша, за його словами, страшилка останніх тижнів, – «формула Штайнмаєра». Зеленський роз'яснив основні засади цієї «дорожньої карти».

Насамперед, вона не передбачає визнання Україною анексії Криму та відмови від Донбасу, а також того, що вибори у ОРДЛО «відбудуться завтра й під дулом кулеметів». Президент наголосив: «Ця формула говорить лише одне – коли має запрацювати так званий закон про особливий статус Донбасу. А саме – після проведення там місцевих виборів, які відбудуться за Конституцією України, законодавством України та після публікації звіту ОБСЄ про те, що вибори відбулися відповідно до міжнародних демократичних стандартів. Ось із чим погодилась Україна у Мінську».

Володимир Зеленський підкреслив: «Українська сторона не підписувала спільних угод із «Л/ДНР». Ми відправили окремого листа пану Сайдіку, де засвідчили узгодження позиції щодо тексту цієї формули».

dailylviv.com

Фантом

07:00 14 жовтня 2019 р.

Відповісти

... Дніпро тече впадає в Чорне море, Вітання шлють привітні Кримські гори, Карпат захмарна постать доброчинна З Донецьким кряжем радиться невпинно. Десна Дніпру легенди сповідає, Свята Софія Київ надихає, Варяги з греками почали справу, Звели потужну величну державу. Ми вільні люди вільної країни, У нашім серці прапор України, Козацька слава з нами і завзяття, Всі українці українцям браття. Нам Бог судив виснажливу дорогу Якою йдем здобути Перемогу, Одну на всіх що жили і вмирали, Життя заради неї віддавали. Нам Перемога сяє з небокраю, Багато хто її побачить з раю, Захисники боронять Батьківщину - Священну рідну землю Україну. Моя земля - люблю тебе з дитинства. Моя земля - прадавнє триєдинство. Моя земля - моя єдина доля, Єдине щастя і єдина воля. ... .... 14.10.2019 ,,,,, ,,,, ,,, (кому до душі співати - останні чотири рядочки йдуть як приспів до кожних чотирьох рядків вище)

Фантом

09:22 11 жовтня 2019 р.

Відповісти

... Небо з житом і калина На ріллі родючій. Земле рідна - Україна, В серці щем співучій. Захищати-боронити Йде народ країну. Прагне ворог полонити Нашу Батьківщину. Українці за свободу В боротьбі постали. Із козацького народу Воїни зростали. Буде радісна й щаслива Наша Перемога, Хай холодна і примхлива Й часом босонога ... Скрізь пройдем, усе здолаєм, Все переживемо. Ворогам хребта зламаєм, Вщерть їх розіб'ємо. З серцем відданим і вірним Хлопці йдуть до бою, Із завзяттям неймовірним Жертвують собою. Захищають від навали Рідну Україну. Щоб чужинці не топтали Червону калину. Щоби житу золотому З небом мирним чистим, Прикрашати Україну Сяйвом урочистим. Буде наша Батьківщина Зростати й міцніти. Буде слава України По світах сурмити ... .... 11.10.2019

Фантом

06:48 14 жовтня 2019 р.

Відповісти

Виправлення рими: ---- Щоби житу золотому З небом мирним чистим, Прикрашати Україну Сяйвом урочистим. --- ------- --- Щоби житу без упину з небом мирним чистим, прикрашати Україну сяйвом урочистим.

Фантом

06:01 10 жовтня 2019 р.

Відповісти

Ох - Франція ... Ах - Париж ... Вау - Сорбонна, Монмартр, Лувр, вежа Ейфеля, Мулен Руж ... Лол - Латинський квартал з римськими Термами ... Як же не спокуситися ... Як встояти перед звабливо закличним нашіптуванням чарівного молодого француза, покровительськи-прихильним поглядом мудрого канцлера земель німецьких та багатообіцяючим придихом удавано доброзичливої істинно глибинно російської людини інгерманландських кровей з Кремля Московського ... ... ... ... Нормандійська четвірка ... Рівний серед рівних ... Вершиться доля Криму, Донбасу, України, Європи і світу ... ... - Я приніс Вам мир - любі друзі мої !!! ... ... - Стоп-стоп-стоп - відзнято, матеріал негайно на монтаж анонса нормандійської зустрічі ... ... ... І тоді доведеться зійти зі сцени ... І якось раптом виявиться - що Крим-Європа-світ це не про нас і не про тут ... І що це не рівний серед рівних - а це лише Кролик перед Удавом що тільки і чекає коли ж відвернуться хоча б на хвилину ці дві європейські роззяви Вінні-Пухи ... І що нормандійська четвірка взагалі-то не займається обміном полонених - а тільки декларує такі наміри із глибокою стурбованістю ... І що вибирати-перебирати умовами аж ніяк не вийде - а доведеться болісно швидко міркувати як уникнути найгіршого з усім цим настійно нав'язливо запропонованим "Усе включено" ... І що повернутися назад на вихідні позиції теж вже ніяк не вийде - тому що ці два марудні Вінні-Пуха вже утрьох все зліпили на догоду Удаву. ... І тепер абсолютно незрозуміло як повертатися додому із цим підписаним Україні для виконання "Донбас - усе включено" ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... З відповідей Президента України журналістам на прес-конференції усім громадянам України доведеться зробити один але справді доленосний висновок і прийняти виключно складне рішення - чи можна делегувати нашого пана Зеленського на нормандійську зустріч до Парижу з таким його наявним особистим розумінням місця України в світі і баченням розвитку України найближчим часом ... ... ... ... - Я приніс Вам мир - любі друзі мої !!! ... ... Чи такі слова не стануть початком імпічменту і як наслідок чергового російського військового вторгнення в Україну ???

Фантом

00:14 06 жовтня 2019 р.

Відповісти

... Забери мій сон, вода, У якому плачу. Хай не трапиться біда На мою удачу. Прожени мій сон, вогонь, Той де я страждаю. Силу духа й міць долонь Сам собі бажаю. Вітер, сон мій унеси, Той де крил не маю. Птахом в небо вознеси, Я дорогу знаю. Не приймай мене, земля, До кінця дороги. Доки не побачу я Сяйва Перемоги ... .... 05.10.2019

Фантом

21:09 04 жовтня 2019 р.

Відповісти

ЗРАДУ народу і державі кожна людина може уявляти за власними переконаннями. Але є наріжні питання якими Україні не можна поступатися жодним чином. По-перше це є позови до Російської Федерації у міжнародних судах щодо подій в Криму та на Донбасі починаючи з 2014 року і включно із невдалою спробою Росії розвалити Україну створенням "Новоросії", а також позови з газових питань тощо. По-друге це є послаблення й тим більше повне скасування будь-яких санкцій проти Росії за Крим та Донбас до повного виходу Росії з Донбасу-Криму і компенсації нею Україні моральної шкоди та матеріальних збитків. По-третє це є послаблення й тим більше припинення комунікації Києва з усіма без винятку країнами та міжнародними організаціями які будь-яким чином досі сприяли Україні в протистоянні з Росією і завдяки яким спротив українського народу російській агресії спромігся зупинити Кремль на лінії фронту Щастя-Дебальцеве-Донецьк і примусити до перемовин тепер. По-четверте це є надання "постійного, а не тимчасового лише на перехідний період у два-п'ять років особливого статусу ОРДЛО". Нез'ясованим у ЗМІ видається питання амністіі для населення ОРДЛО. Після визволення з російсько-сепаратистської окупації усі мешканці ОРДЛО мають бути перевірені на причетність до антиукраїнских дій і для більшості населення не буде потреби в амністії адже підсудними є лише засвідчено-доведено-встановлені антиукраїнські дії сепаратистського характеру і зі зброєю в руках та робота в адміністративних органах сепаратистських "республік" за які має встановити адміністративну чи кримінальну відповідальність суд щодо кожної особи з можливим умовним строком за відсутності дій із середніми-тяжкими наслідками, а також підсудними є усі суто кримінальні злочини. Для умовно чи реально засуджених осіб можлива амністія від Президента України з часом - за хорошу поведінку-роботу на зоні, з приводу остаточної Перемоги України у протистоянні з Росією тощо ... Напевно це не всі обмеження але ці обов'язкові ... ... ... ... ... ... Ще одним нагально-невідкладно-назрілим питанням є поводження Президента України пана Зеленського на міжнародних заходах ... Настав час пану Володимиру Олександровичу повністю вийти з образу артиста-трагікоміка і явити українському народу і усьому світові розсудливого молодого й перспективного серйозного державного діяча - пан усе має для цього окрім клепки в голові, здається та компетентної команди однодумців ... Тому варто довіряти українському народу і спиратися на нього ...

Фантом

04:06 05 жовтня 2019 р.

Відповісти

Насправді - найбільшою проблемою в ОРДЛО для українського народу і української влади будуть не воюючі озброєні сепаратисти-терористи незаконних озброєних формувань адже вони повтікають до Росії де ї згинуть хто як бо таких поганців росіянам теж не треба і там своїх вистачає ... Насправді громадянам України необхідно шукати для визволеного ОРДЛО якесь компромісне рішення щодо фізично й психічно здорових чоловіків (віком 18-65 років у 2014 році і пізніше) - для яких священним обов'язком мав би бути захист рідної української землі і Батьківщини-України від будь-яких сепаратистських провокаторів та інтервентів з Росії та інших і які натомість або сприяли сепаратистам або байдуже бездіяльно спостерігали за діями сепаратистів. Шостий рік ці здоровані працюють на шахтах тощо ... За роки життя в умовах проросійської сепаратистської влади та російської пропаганди всіх цих байдужих "шахтарів-трактористів" було скалічено психічно що загрожує як мінімум різаниною на побутовому рівні ще довгий час, на жаль ... Навряд чи такі "шахтарі" будуть законослухняними громадянами України, швидко опанують українську мову та почнуть відзначати українські пам'ятні дати та свята ... Здається, важко щось придумати краще за паркан для резерваціі ОРДЛО років на десять-двадцять - але можливо усім українським миром винайдемо краще вирішення проблеми і тут вагомою має бути думка переселенців та проукраїнських мешканців ОРДЛО. ... ... ... Ще одна невідкладна велика проблема - діти та молодь ОРДЛО які росли без України в умовах російсько-сепаратистської "республіканської хунти" і яким прищеплювалася ненависть до усього українського .... .... ... ... Немає сенсу судити-карати зоною нещасних обдурених пенсіонерів віком, наприклад, від 65-70 років у 2014 році й пізніше - навіть якщо вони по недоумству закривали собою дорогу українським танкам-БТРам бо ці люди були лише декоративною бутафорією за якими ховалися провокатори-росіяни із зрадниками-сепаратистами-терористами. Також немає сенсу судити-карати інвалідів - і жінок які не відзначилися активними сепаратистськими діями навіть якщо в цій родині є сепаратисти ... Тобто деяку поблажливість до деяких категорій обдурених мешканців ОРДЛО Україна і може і повинна проявити ... Але необхідно розуміти що мова йде про суто сепаратистські дії і слід їх відрізняти від кримінальних злочинів. Якщо дідок віком за 70 років приніс Воїнам ВСУ мед з отрутою який їх вбив або здав українських бійців сепаратистам то визначати відповідальність повинен суд без огляду на вік та стан здоров'я які різною мірою можуть бути враховані вже апеляційним судом. Таким чином - питання амністії значно з'ясується - коли буде визначено коло осіб яких Україна визволяє з окупації в ОРДЛО. Також дуже бажано владі України на державному рівні надати усіляку допомогу та сприяння тим мешканцям ОРДЛО та усім громадянам України - які побажають перебратися жити до Російської Федерації. ... ... ... От якось так ... Звісно ж - добре фантазувати зараз за спинами українських Воїнів але проблема краще вирішується коли над нею розмірковувати усім гуртом певний час ... А нашому молодому здібному розумному красеню Президенту України схоже конче необхідна буде і порада і підтримка українського народу - і поможи Боже пану Зеленському почути його український народ ...

Фантом

18:01 06 жовтня 2019 р.

Є така приказка: - "З ким поведешся від того й наберешся". Але у випадку з нашими братами-катами росіянами доречнішим буде інше: - "З вовками жити - по-вовчому вити". Позаяк Кремлю легше здохнути - ніж лишити Україну в спокої, Киеву необхідно призвичаїтися до життя в умовах постійних усіляких провокацій з боку Москви включно зі збройними нападами. От і зараз Москва висунула дві категоричні забаганки для надання згоди на проведення у Парижі чергового нормандшоу - це є розведення військ у Золотому-Петровському та імплементація так званої "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. І якщо розведення військ можливе, то виконання вимог щодо формули Штайнмаєра у розумінні Кремля є абсолютно неприйнятним для України. Москва буде нескінченно продовжувати врегулювання на Донбасі як от у Абхазії-Придністров'ї, а тому Києву бажано продовжуючи політичні торги з Кремлем виявляти власну ініціативу. Перше що спадає на думку - це стіна й рів. Стіна товста-висока з ровом широким-глибоким навкруги ОРДЛО які поступово продовжаться вдовж усього кордону України з Російською Федерацією. Це не зупинить російські літаки-ракети-танки-кораблі але зробить обстріли безглуздими й непотрібними і через це обстріли припиняться що і потрібно. Ці стіна-рів стануть важливим психологічним чинником і пам'яткою скорботи й самопожертви для майбутніх поколінь українців та пам'яткою ганьби зрадників-сепаратистів з "народа Донбаса" та московської ницої підлості росіян. Старанно продовжуючи усі "мирні врегулювання" Україна повинна вибудовувати ці стіну-рів - за якими будь-які розведення військ будуть вже неможливими. Друге що спадає на думку - це висилка за рішенням суду до ОРДЛО на постійне проживання усіх просувачів та захисніків "Русского Міра" в Україні. І не буде тут ніякого порушення прав людини адже "Донбас це Україна" за їхніми ж словами. Хто захоче той нехай судиться аж до Європейського Суду - Росія показує приклад як слід поводитися з нелояльними громадянами. І наостанок - саме цікаве ... Прийде ж таке в голову ... От що значить мати справу з Московією ... По аналогії з Європейським Парламентом який засідає то у Брюсселі то у Стразбурзі - трохи змінюємо формат і довіряємо засідати поперемінно місяць в Донецьку й місяць в Луганську народним депутатам Верховної Ради України з "Оппозиційної платформи - за життя" панам Рабіновичу-Медведчуку-Шуфричу-Бойку і пані Королевській звісно ж, і пану Німченку і пану Киві ... Стоп - ой ні, напевно пана Киву краще залишити представником у Києві цієї віїзної групи народних депутатів України на Донбасі ... А шо - Донецьк-Луганськ це Україна, так само і Москва каже і ці нардепи там на місці будуть просувати інтереси держави Україна, а за невиконання особливо важливого завдання їх можна буде там у "Русскому Мірі" лишити жити назавжди як вони того і бажають але чомусь для усієї України ... З цієї фантазії владі України слід второпати найголовніше - не треба чекати "у пана милості й у моря погоди", а особливо в питаннях Криму-Донбасу, а треба діяти. Ще від початку окупації Криму слід було ввести по всій Україні якийсь надзвичайний-особливий-тривожний-тощо стан з гаслом "Усе для фронту - усе для Перемоги !" - і є сенс ввести такий стан зараз до деокупації Донбасу-Криму ... Вже у 2016 році слід було відокремити ОРДЛО від Донецької області з Маріуполем і Луганської з Сєвєродонецьком і розбудовувати їх ... Вже у 2017 році слід було починати будувати стіну з ровом довкола ОРДЛО ... Україна не буде віришувати питання Донбасу-Криму збройним шляхом але Україна повинна вживати усіх найрізноманітніших заходів задля просування власних інтересів усіма іншими способами ...

Фантом

02:09 07 жовтня 2019 р.

... Стіна довкола ОРДЛО ... ... ... Стіна з ровом довкола ОРДЛО на шостий рік оборони України від гібридних російсько-сепаратистських антиукраїнських агресивних дій для українських громадян перетворюється з абсолютно неприйнятного на цілком можливий спосіб вирішення питання Донбасу. ... ... По-перше - через позицію демократичного Заходу щодо Криму та гарантій Будапештського меморандуму. ..... Захід вважає прийнятним одурення українського народу за нашу добровільну відмову від ядерної зброї згідно з Будапештським меморандумом і приклад довгострокового балтійського варіанту визволення окупованих радянських Латвії-Литви-Естонії для окупованого Криму. Введені антиросійські західні санкції є насмішкою над людськими жертвами й моральною та матеріальною шкодою для України і над задекларованими гарантіями Заходу. Якщо таке припустиме щодо Криму - то чому не годиться й щодо Донбасу ... .... .... ... По-друге - завдяки втручанню Кремля на Донбасі тривають бойові дії шостий рік поспіль й гинуть українські громадяни і в Україні і в ОРДЛО, а через це майже вичерпано потенціал компромісних поступок і людських-моральних-матеріальних втрат "прийнятних" для українського суспільства за визволення Донбасу від росіян з сепаратистами. Москва висуває умови залагодження питання Донбасу які є неможливими для виконання Києвом й безсумнівно що втручання Москви у внутрішні справи України триватиме нескінченно й особливо через Донбас. Українське суспільство не готове погодитись на вирішення питання Донбасу на умовах Кремля з очікуваними величезними непомірними психологічно-людськими проблемами та нескінченно-необмеженими фінансовими та іншими матеріальними витратами протягом тривалого часу. Отже - стіна з ровом навколо ОРДЛО стають все більше і більше прийнятними, а українське суспільство все більше схиляється до думки визволення Донбасу пізніше разом з Кримом. Так би мовити - разом "тікали", то разом і "повертаються" нехай ... ... .. ... ... ... Як не можна бути святіше за Папу Римсьского, так і не можна бути демократичніше за демократичний Захід й тим більше що Україна перебуває в стані реформування і лише намагається перетворитися на демократичну країну і плюс до всього йде війна в Україні. Як жертва російської агресії та байдужості Заходу Україна взагалі не повинна виконувати усі вимоги та умови Заходу адже це українському народові винні усі народи і країни планети Земля за добровільну відмову від ядерної зброї ... ... .... Стіна навколо ОРДЛО породжує лише одну величезну проблему - переселенці та проукраїнське населення ОРДЛО. І замість витрачання державного бюджету України на реінтеграцію Донбасу на умовах Кремля доцільно використати ці кошти на облаштування життя вимушених переселенців з окупованих Донбасу-Криму в Україні та проукраїнського населення ОРДЛО яке побажає перебратися жити в Україну. ... .... .... Перемовини політичного торгу Москви з Києвом щодо Донбасу й пізніше й Криму будуть тривати нескінченно доти доки буде стояти Кремль - отже нехай Москва і витрачається на утримання Донбасу теж як і Криму ... ... Не зайвим буде повторно наголосити - до такого рішення Україну примушує позиція демократичного Заходу щодо окупованого Російською Федерацією українського Криму бо інакше прийдеться погодитися на російський "примус до миру" за формулою Штайнмаєра з відповідними наслідками на радість Москві ...

Фантом

05:52 07 жовтня 2019 р.

І взагалі - "павєліка мурахунку" як кажуть деякі великі знавці української мови, турботлива держава вже з 2015 року мала би за державний кошт у прискореному режимі провадити українські судові процеси "громадяни України проти Російської Федерації" і подання позовів до Європейського суду з прав людини і одночасно до міжнародних судів, зокрема ООН та Трибуналу у Гаазі ... Виконала б чи не виконала б рішення суду Росія це вже питання другорядне але близко 2 000 000 позовів переселенців проти РФ від громадян України вже були б у суворій дійсності ... Ще мінімум 50 000 таких позовів від родин загиблих та поранених на фронті громадян України ... Ще близько 10 000 таких позовів від полонених та їх родин ... Ще плюс як мінімум декілька мільйонів позовів від українських громадян прифронтової зони та інших - щодо яких відносно легко довести психічну та фізичну шкоду здоров'ю та матеріальні збитки від російських дій в Криму та на Донбасі адже війна зіпсувала звичний ритм життя і життєві плани майже усім громадянам України ... З'явилися б додаткові підстави для санкцій проти Москви і для підтримки України ... У боротьбі з таким підлим, брехливим і потужним ворогом яким є путінська Російська Федерація для України не повинно бути дрібниць та другорядних питань адже для благодійників Заходу саме цей бік війни є найчутливішим ...

Фантом

12:12 08 жовтня 2019 р.

При будь-яких стосунках з Москвою та з іншими країнами й міжнародними організаціями щодо Донбасу-Криму-тощо для Києва є сенс дуже ретельно виважено не поспішати з остаточними Договорами-Угодами-Зобов'язаннями до закінчення міжнародного судового процесу проти Російської Федерації з приводу катастрофи малайзійського пасажирського Боїнга на Донбасі який має розпочатися в березні 2020 року. Тобто - перемовини Києва з Москвою мають тривати, необхідно визволити усіх полонених і припинити бойові дії й випадкові обстріли, життя прифронтової зони має налагоджуватись у мирному ритмі але ніяких Угод з путінською Росією укладати не слід до винесення вироку Міжнародного Трибуналу ... .. ... ... .. ... ... ... .... ... .... .... ... ... .... Відмова Києва від швидкого "визволення окупованого Донбасу на умовах Кремля" і відтермінування його до визволення разом з окупованим Кримом має на меті лише одне - повномасштабні й успішні й швидкі реформи в Україні й наш динамічний економічний розвиток що цілком реально за лише однієї обов'язково-необхідної умови якою є "Подалі від путінської Росії - в усьому і в усіх сенсах, за винятком родинних зв'язків українців та росіян"...

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу