Президент подякував за мужність і героїзм усім воїнам 24-ї бригади з Львівщини та вручив орден її офіцеру (відео)

23:45 2 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Президента України

Як повідомили в четвер у прес-службі Глави держави, Петро Порошенко подякував особисто Дмитру Мерзлікіну та всьому особовому складу 24-ї окремої механізованої бригади, у складі якої він брав участь в АТО, за мужність і героїзм.

У прес-службі Президент України повідомили сьогодні, 2 квітня:

«У рамках робочої поїздки до Тернопільської області Президент Петро Порошенко відвідав родину військовослужбовця-учасника АТО Дмитра Мерзлікіна. Глава держави вручив офіцеру орден Богдана Хмельницького III ступеня.

Вручаючи нагороду військовослужбовцю, Петро Порошенко зазначив, що для нього велика честь нагороджувати воїна, який так боронить Батьківщину. Президент також сказав: «Ваша мужність, ваш героїзм, виявлений під Зеленопіллям, в інших місцях, є прикладом того, як треба захищати і боронити державу». 

Під час неформального спілкування Президент поцікавився станом здоров’я Дмитра, перебігом його лікування та реабілітації. Він зазначив, що дружина військового та його родина «мають всі підстави пишатися справжнім українським героєм». Глава держави подякував особисто Дмитру Мерзлікіну та всьому особовому складу 24-ї окремої механізованої бригади (місце постійної дислокації – Яворів на Львівщині. – «ЩЛ»), у складі якої він брав участь в АТО, за мужність і героїзм. Він також коротко поінформував про ситуацію в державі, останні кроки щодо зміцнення обороноздатності українського війська.

Командир взводу управління гаубичної самохідно-артилерійської батареї 24 окремої механізованої бригади 31-річний Дмитро Мерзлікін брав участь у АТО з червня 2014 року. Під час виконання обов'язків у зоні конфлікту забезпечував розташування особового складу та техніки для прикриття підрозділів, котрі були задіяні для несення служби на блокпостах. Завдяки вмілому керівництву Дмитра Мерзлікіна, вогневими засобами неодноразово були нанесені ефективні удари по противнику, що дало змогу запобігти раптовим нападам сепаратистів. 8 липня 2014 року вогнем батареї було уражено автомобільну колону незаконно створених збройних формувань, яка здійснювала переміщення зі Свердловські до Ровеньків.

У липні, під час обстрілів сепаратистами, отримав поранення біля села Зеленопілля Луганської області. Пораненому бійцю було проведено більше 30 операцій. З 23 лютого 2015 року він зарахований до списку особового складу Тернопільського обласного військового комісаріату на посаду старшого офіцера відділу обліково-мобілізаційної роботи.

Дмитро Мерзілікін отримав військову освіту, закінчивши Військовий інститут ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського державного університету, проходить військову службу з 2005 року. Одружений, має 2-річну доньку».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу