Президент України заявив у Конгресі США: «Не можна зберегти мир з простирадлами» (відео)

17:55 18 вересня 2014 р.


Фото: visti.pro

Петро Порошенко попросив у Сполучених Штатів не лише летальне військове обладнання.

Президент Петро Порошенко попросив у США більшої політичної підтримки та надання Україні нелетального та летального військового обладнання. Про це він заявив, виступаючи в Конгресі США.

Він подякував США за сильну підтримку і нагадав, що народ України зараз бореться «за демократію у всьому світі». Порошенко нагадав, що у США та України особливі стосунки, бо «20 років тому був підписаний Будапештський меморандум між Росією, Китаєм, США та Британією, який гарантував Україні недоторканність її території».

Він заявив, що в Росії зараз керують люди, які б хотіли відновлення СРСР та «холодної війни».

Порошенко закликав світ перебудовувати систему глобальної безпеки, яка могла б реагувати на дії агресорів у ХХІ столітті. «Я звертаюсь до вас, не дайте, щоб Україна лишилась осторонь цього процесу, хай вона буде частиною цього процесу. Це дуже важливо, щоб весь світ побачив, що ми не самотні», – заявив Порошенко.

«Світ постав перед страшною кризою безпеки. І зараз ми стаємо свідком нової спроби переділу світу. Україна стоїть в центрі цієї спроби. Результат сьогоднішньої війни визначить, чи будемо ми змушені прийняти страшну і темну Європу. Зараз українська армія, ці молоді хлопці – це єдине, що стоїть зараз між світом мирного співіснування та жахом повного краху і повернення минулого століття», – заявив Президент.

Він нагадав, що «український народ, хлопці та дівчата, зараз стоять на фронті за свободу. Нам потрібна ваша підтримка». «Говорячи перед конгресом я хочу подякувати кожному солдату за їхні жертви. Світ має визнати їхню боротьбу, більшої політичної підтримки, їм потрібно більше обладнання: як летального, та і нелетального. Не можна виграти війну з простирадлами. Не можна зберегти мир з простирадлами», – заявив Порошенко, якого цитує сьогодні, 18 вересня, інтернет-видання «Українська правда».

Виступ Президента України в Конгресі США транслювався в тому числі на сайті «Щоденний Львів».


Відео: Перший Національний

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу