Президент України виключає переговори з терористами

22:22 19 червня 2014 р.


Фото: http://sprotyv.info

У цьому запевнила в четвер уповноважений із врегулювання ситуації в східних регіонах нашої країни Ірина Геращенко.

Як передає сьогодні, 19 червня, кореспондент інформагенції «РБК-Україна», уповноважений Президента з врегулювання ситуації в східних регіонах нашої країни Ірина Геращенко запевнила в четвер, що Петро Порошенко виключає будь-які переговори з представниками терористичних угруповань «Донецька народна республіка» («ДНР») і «Луганська народна республіка» («ЛНР»).  За її словами, Президент розуміє значення діалогу в процесі врегулювання конфлікту, однак виключає будь-які переговори з представниками ДНР і ЛНР.

Ірина Геращенко підкреслила: «Очевидно, що ніяких переговорів з «ЛНР», «ДНР», знаєте, не може бути, так як (ці) організації беруть на себе відповідальність за те, що вони збивають українські літаки з найкращими наші військовими, без жалю вбивають мирних громадян».

Уповноважений Президента з врегулювання ситуації в східних регіонах України зазначила, що «є чітка позиція вести переговори тільки з тими, хто готовий розділити мирний план Президента для встановлення миру і припинення братовбивчої війни».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу