Президент України виключає переговори з терористами

22:22 19 червня 2014 р.


Фото: http://sprotyv.info

У цьому запевнила в четвер уповноважений із врегулювання ситуації в східних регіонах нашої країни Ірина Геращенко.

Як передає сьогодні, 19 червня, кореспондент інформагенції «РБК-Україна», уповноважений Президента з врегулювання ситуації в східних регіонах нашої країни Ірина Геращенко запевнила в четвер, що Петро Порошенко виключає будь-які переговори з представниками терористичних угруповань «Донецька народна республіка» («ДНР») і «Луганська народна республіка» («ЛНР»).  За її словами, Президент розуміє значення діалогу в процесі врегулювання конфлікту, однак виключає будь-які переговори з представниками ДНР і ЛНР.

Ірина Геращенко підкреслила: «Очевидно, що ніяких переговорів з «ЛНР», «ДНР», знаєте, не може бути, так як (ці) організації беруть на себе відповідальність за те, що вони збивають українські літаки з найкращими наші військовими, без жалю вбивають мирних громадян».

Уповноважений Президента з врегулювання ситуації в східних регіонах України зазначила, що «є чітка позиція вести переговори тільки з тими, хто готовий розділити мирний план Президента для встановлення миру і припинення братовбивчої війни».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу