Президент України вказав РПЦ на двері

13:20 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 483


Фото: pravda.com.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що російській церкві немає чого робити в Україні й закликав її представників повертатися в Росію.

Про це Глава держави заявив 7 середу, на міжнародній конференції «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед». За словами Порошенка, після проведення Собору й обрання предстоятеля автокефальної української православної церкви, українська церква отримає справжню незалежність.

Президент зазначив: «Україна і я чітко поділяємо принцип не втручання держави в церковну діяльність, особливо іноземної держави».

Петро Порошенко процитував президента Росії й заявив, що за словами Путіна, РФ тримається на двох стовпах – російській православній церкві і ядерній зброї. Президент України також назвав ненормальним той факт, що в Кремлі збирали раду безпеки Росії на чолі з Путіним, щоб обговорити, як захистити РПЦ в Україні.

Президент України резюмував: «Дорогі мої, вам тут немає чого робити. Нема що робити вашій церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію».

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:14 13 листопада 2018 р.

Закон про вибори президента України треба змінювати, - ЦВК

У Центральній виборчій комісії України (ЦВК) вважають, що Верховній Раді варто частково переглянути закон "Про вибори Президента України". За словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, у законі є "дуже багато питань, які можуть стати серйозними, якщо не будуть належним чином переглянуті".

Рубрика: Політика

  • 0
  • 228

21:55 9 листопада 2018 р.

Міський голова Львова доручав соратникам збирати компромат на активістку Гандзюк, – нардеп

У розпорядження інтернет-видання «Інформатор» потрапив аудіозапис дуже різких висловлювань міського голови Львова Андрія Садового на адресу херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 648

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу