Президент України вказав РПЦ на двері

13:20 7 листопада 2018 р.


Фото: pravda.com.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що російській церкві немає чого робити в Україні й закликав її представників повертатися в Росію.

Про це Глава держави заявив 7 середу, на міжнародній конференції «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед». За словами Порошенка, після проведення Собору й обрання предстоятеля автокефальної української православної церкви, українська церква отримає справжню незалежність.

Президент зазначив: «Україна і я чітко поділяємо принцип не втручання держави в церковну діяльність, особливо іноземної держави».

Петро Порошенко процитував президента Росії й заявив, що за словами Путіна, РФ тримається на двох стовпах – російській православній церкві і ядерній зброї. Президент України також назвав ненормальним той факт, що в Кремлі збирали раду безпеки Росії на чолі з Путіним, щоб обговорити, як захистити РПЦ в Україні.

Президент України резюмував: «Дорогі мої, вам тут немає чого робити. Нема що робити вашій церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію».

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу