Президент України сподівається досягти примирення

13:30 30 жовтня 2019 р.

  • 1


Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні доведеться пройти три етапи – припинення вогню, примирення й безпечну реінтеграцію.

Президент України Володимир Зеленський заявив під час виступу на відкритті «Форуму єдності» у Маріуполі: «Міжнародний досвід збройних конфліктів та війн у будь-якій частині планети доводить, що на шляху до успішного закінчення війни та панування миру необхідно пройти три невід’ємних та послідовних етапи. Всі ці три етапи доведеться пройти нашій державі, суспільству та кожному громадянину України разом».

Глава держави уточнив: «На першому етапі необхідне завершення гарячої стадії конфлікту та припинення вогню. Ми впевнені, що обов’язково досягнемо цього найближчим часом. Ми цього дуже хочемо. Це – дуже потрібний, важливий, але насправді – тільки перший крок».

Володимир Зеленський  також зазначив: «Другим невід’ємним етапом є примирення людей та пошук консенсусу. Все це – дуже складний і дуже чутливий, нейрохірургічний процес. Це ніби тримати сірники біля відкритої каністри з бензином. Один необачний рух, одна неправильна заява можуть все перекреслити та відновити гарячу стадію конфлікту. Саме тому у цих питаннях надважливою є роль медіа та риторики, яку ці медіа застосовують».

Третім невід’ємним етапом Президент назвав реінтеграцію – безпечну та реальну, а не на папері. Володимир Зеленський пояснив: «Є багато світових прикладів, коли гостру стадію конфлікту вдалося припинити, і навіть сталося часткове примирення. Та не відбулося головного: повернення територій. Вони залишились в іншому статусі та, на жаль, не повернулися до складу тієї чи іншої держави. Чи влаштовує такий варіант Україну? Я гадаю, що ні. Але питання – риторичне».

Про це повідомили в середу, 30 жовтня, в Офісі Президента України.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

14:29 30 жовтня 2019 р.

Відповісти

Між іншим - пан Зеленський нарешті все ж таки розповіли, що дасть зустріч у нормандському форматі. Невідомо з якого дива але Мінський процес і зустріч лідерів нормандської четвірки, за словами президента, дозволять посилити санкційний тиск на Росію, що допоможе закінчити війну на умовах України. Отакої ... Ні сіло на впало - просто зустрітися і все ... Трах-бах і Росію переможено бо таке намарилося панові ... "- Треба просто припинити стріляти ... - Треба просто зустрітися ... - Треба просто подивитися у вічі і поговорити ... " ... ... ... Не стріляйте у Ваших вбивць та окупантів - шановні громадяни України !!! Зустрічайтеся та розмовляйте з Вашими вбивцями та окупантами - дивіться у вічі і намагайтеся зрозуміти !!! Амністуйте Ваших вбивць та окупантів, надайте зрадникам-сепаратистам права непідконтрольної Києву автономії - підписуйте з ними Угоди та фінансуйте їх з державного бюджету України !!! І буде Вам щастя адже схоже це і є умови України в уяві пана Зеленського ... ... .... ... Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Форумі єдності в Маріуполі заявили, що завершення війни і повернення українських територій можливі завдяки дипломатії та санкційному тиску, повідомляє прес-служба Офісу Президента. За словами пана Зеленського, на цьому шляху важливі Мінський процес і зустріч лідерів країн в нормандському форматі. - "Нам потрібен мир на наших умовах ? Для цього у країни повинна бути сильна позиція. Вона можлива при збереженні санкцій. Саме тому сьогодні так важливі Мінський процес і зустріч у нормандському форматі. Вона повинна відбутися. І ми повинні вирішувати всі питання не в телефонних розмовах, а дивлячись один одному в очі. Щоб припинити війну і повернути наші українські території", - підкреслив глава держави. ... .... .... ... ... Хлопчик бажає закурити у компанії дорослих аби довести усім що він мущщіна ??? Дуже схоже на то ... Адже Кремлю ця зустріч вкрай потрібна саме з протилежною метою - для послаблення/зняття антиросійських санкцій. І відсутні жодні підстави вважати що можна довіряти Москві і що ЗЕ!Команда є розумнішою за Москву, і що пан Зеленський здатний протистояти військовому російському вторгненню в Україну яке є неминучим у випадку недосягнення Кремлем його мети на нормандській зустрічі ... ... ... - "Я не лох" ... Цілком ймовірно - що пан Зеленський не є лохом і колись світ таки довідається ким саме цей пан є насправді ... Лохами є 73,19 % українських виборців які обрали Президентом України це дивовижне непорозуміння з його ЗЕ!Командою ... Але ... "Бачили очі що купували - то тепер їжте, хоч повилазьте !!!"

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика